احمدی نژاد:پاکستان تروریست ها را دستگیر كند و تحویل ایران د

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

احمدی نژاد:پاکستان تروریست ها را دستگیر كند و تحویل ایران د

پست توسط hani1459 »

ئیس ‌جمهوری كشورمان از رئیس ‌جمهوری پاکستان خواستدستگاه امنیتی این کشور را مامور دستگیری فوری تروریست‌های شناخته شده وتحویل آنان به جمهوری اسلامی ایران كند.
دكتراحمدی نژاد در تماس تلفنی آصف‌علی زرداری ، رئیس ‌جمهور پاکستان از ابرازهمدردی دولت و ملت این کشور از واقعه تروریستی اخیر چابهار قدردانی کرد وگفت: ریشه‌کنی تروریسم خواست دو ملت است.

دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به شهادت جمعی از زنان، کودکان و مردم چابهار دراین اقدام ضدانسانی تصریح کرد: این جنایت در مراسم عزاداری فرزندان پیامبرخدا صورت گرفت و مرتکبین آن نه تنها مسلمان نیستند، بلکه به هیچ دینی هماعتقاد ندارند.

دکتر احمدی نژاد از رئیس‌جمهوری پاکستان خواست، دستگاه امنیتی این کشور رامامور کند، تروریست‌های شناخته شده را هر چه زودتر دستگیر كند و تحویلجمهوری اسلامی ایران دهند.

رئیس جمهور با اعلام آمادگی دستگاه ‌های امنیتی کشورمان برای تبادلاطلاعات و همکاری دو جانبه با پاکستان خاطرنشان کرد: همکاری و اقدام قاطعدو کشور به یقین موجب ریشه‌کنی تروریسم در منطقه خواهد شد.

آصف‌علی زرداری نیز در این گفتگوی تلفنی اطمینان داد، پاکستان از هیچ گونه کمک و همکاری برای ریشه‌کنی تروریسم دریغ نخواهد کرد.

رئیس جمهوری پاکستان از دکتر احمدی‌نژاد خواست، مراتب تاسف او به مقاممعظم رهبری، ملت ایران و بازماندگان این جنایت تروریستی ابلاغ شود.
irinn
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”