توليد انبوه و توان صادرات تسليحات پدافند هوايي ايران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

توليد انبوه و توان صادرات تسليحات پدافند هوايي ايران

پست توسط sinaset »

امير ميقاني در گفتگو با فارس عنوان كرد:
توليد انبوه و توان صادرات تسليحات پدافند هوايي ايران
خبرگزاري فارس: فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبياء(ص) از توليد انبوه و توان اين قرارگاه براي صادرات تسليحات پدافند هوايي به ديگر كشورها خبر داد.
 تصویر 
امير خلبان احمد ميقاني فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبياء(ص) در گفتگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، با اشاره به دستاوردها و پيشرفت‌هاي صنايع دفاعي در بخش پدافند هوايي اظهار داشت: ما همه نيازهاي خود را در بعد پدافند هوايي در داخل كشور تأمين مي‌كنيم.
ميقاني در خصوص توان ايران در صادرات تسليحات پدافند هوايي نيز تصريح كرد‌: ما زماني كه سلاحي را توليد مي‌كنيم توليد آن به صورت انبوه است و مازاد آن را مي‌توانيم در صورت صلاحديد به ديگر كشورها صادر كنيم.
فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبياء(ص) همچنين با اشاره به تهديدات آمريكا عليه كشورمان، آن را يك جنگ رواني و تبليغات 31 ساله دانست است و افزود: در چند سال اخير شاهديم كه چندين جنگ در ابعاد كوچكتر به كشورهاي منطقه توسط آمريكا تحميل شده است و در عراق و افغانستان و لبنان و فلسطين صدها هزار نفر از مردم منطقه را كشتند، ولي موفق نشدند و خوب نتوانستند مديريت كنند و اين جنگ‌ها نتيجه‌اي برايشان نداشت.
ميقاني در پايان خاطرنشان كرد: اگر دشمن بخواهد تعرضي به خاك ايران داشته باشد با دفاع جانانه، قاطع و كوبنده ما روبرو خواهد شد و آنها را تا انهدام كامل رها نخواهيم كرد بنابراين آنها چنين ريسكي نخواهند كرد و اين تهديداتشان تنها يك جنگ رواني است.
انتهاي پيام/ب
منبع خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”