آزمایشات محرمانه کنترل ذهن بر روی سربازان آمریکایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷, ۷:۳۶ ب.ظ
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

آزمایشات محرمانه کنترل ذهن بر روی سربازان آمریکایی

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

به گزارش خبرنگار مشرق، راشاتودی طی گزارشی مطرح کرده است: گروهی از سربازان سابق ارتش آمریکا اظهار می کنند که دولت با کاشت الکترود و تراشه در مغز آنها برای انجام آزمایش های کنترل ذهن فجایعی را بوجود آورده است. آنها مقامات ارشد نظامی، سازمان سیا و حتی برخی از دانشمندان دانشگاه ها را به کارگذاشتن دستگاه های کنترل از راه دور در مغز خود و تبدیل آنها به رباتهای تروریست متهم می دانند.
اعضای این گروه اظهار می کنند که در بین سالهای 1950 تا 1975 در پایگاه نظامی اج وود آرسنال در مریلند تحت آزمایش قرار گرفته اند. این پایگاه عمدتا برای آزمایشات شیمیایی و نورو بیولوژیک مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر این گروه دولت ایالات متحده را پاسخگوی این مسائل قلمداد می کنند.
وکیل مدافع آنها آقای گوردون ارسپیمر ، گفت که اعضای گروه اظهار داشته اند که داروهای توهم زا با دُز بالا به آنها داده شده و همچنین تحت کاشت الکترود در مغز قرار گرفته اند.
ارسپیمر گفت: "آنها صدها نوع ویروس مختلف بیولوژیکی از قبیل سیاه زخم، و مواد شیمیایی نظیر گاز اعصاب و گستره ی وسیعی از مواد شیمیایی روان گردان را بر روی آنها آزمایش کرده اند. آنها همه این کارها را به مدت 20 سال بصورت مخفیانه انجام داده اند."
ارسپیمر توضیح داد که موکلین وی قادر به دریافت خسارت مالی نیستند زیرا آنها در زمان آزمایش جزو نظامیان داوطلب آزمایش بوده اند. بر اساس قانون فرز (Feres) مصوب دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1950 آنها نمی توانند بر علیه دولت ادعای خسارت مالی کنند.
گوردون ارسپیمر اعلام کرده است که آنها به دنبال ادعای خسارت از دولت نبوده و خواستار به رسمیت شناخته شدن این واقعیت از طرف ارتش آمریکا و ایجاد امکانات و مراقبت های درمانی برای بازماندگان و افشای آنچه که در این جریانات رخ داده هستند. همچنین وی امیدوار است که دادگاه با لغو سوگند این سربازان مبنی بر رازداری امکان افشای حقایق را برای آنها فراهم آورد. با این حال این پرونده یک چالش واقعی می باشد.
وی گفت: "سازمان سیا اصلا حاضر به همکاری نیست و بقیه متهمین نیز عملکردی بهتری از خود نشان نداده اند. ارتش و وزارت دفاع در برابر افشای حقایق مقاومت می کنند."
دکتر "کالین راس"، رئیس و موسس "موسسه آسیب های روانی کالین راس" نیز در مصاحبه با شبکه راشاتودی اظهار داشت که حقایقی در مورد بازماندگان اج وود مریلند و اسناد رسمی در مورد این فجایع وجود دارد. وی توضیح داد که این اسناد در مورد جزئیات هیپنوتیزم، LSD ، بازجویی و آزمایش های الکترو ایمپلنت بوده و این آزمایشات الکترو ایمپلنت اول بر روی حیوانات انجام شده که آنها را از طریق فرستنده کنترل از راه دور کنترل می کردند.
دکتر راس می افزاید: "الکترود ها در مغز دلفین ها قرار داده شده بودند و دلفین ها توسط فرستنده از راه دور برای کارگذاری بمب در هدف های معین هدایت می شدند. مشابه این تکنولوژی در مورد گربه و جانوران دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفته است. تحقیقی با بودجه دولتی توسط دفتر تحقیقات نیروی دریایی در مجله "مین استریم" منتشر شده که در آن با الکترود ایملنت در مغز گربه ها و سگ ها رفتار آنها را کنترل کرده اند و حتی در دانشگاه هاروارد و ییل اسناد آزمایشات انسانی آن نیز وجود دارد، که حاکی از حقیقت موضوع است."
راس اظهار داشت که در این آزمایشات اپراتورها توانستند به زور حیوانات را به راه رفتن یا شنا به مناطق تعیین شده و در مورد انسان به اقدامات محدودی از قبیل برخورد با دیوار، خیره شدن به فضا یا نواختن گیتار وادار کنند.
شرکت در برنامه ی آزمایشی داوطلبانه بوده، اما اکثر آنها واقعا نمی دانستند چه اتفاقی در حال رخ دادن است.
راس گفت: "مردم واقعا نمی دانند چه اتفاقاتی در تاریخ رخ داده، در حقیقت آنها فریب خورده اند."
در این گزارش رئیس "موسسه آسیب های روانی کالین راس" اظهار داشت که شاید هنوز هم کسانی مانند "داوطلبان خواب مصنوعی" وجو داشته باشند. تکنولوژی کنترل ذهن چندین دهه است که وجود دارد و طیف وسیعی از فن آوری های قابل استفاده، اعم از کاشت الکترود تا شستشوی مغزی را شامل می شود.
راس گفت که برخی از این آزمایشات امروزه نیز در حال انجام است، اما به علت محرمانه بودن نمی توان آنها را ثابت کرد.
وی افزود: "افراد قطعا می توانند به خواب مصنوعی بروند، اما البته همه این اسناد طبقه بندی شده و محرمانه بوده و بنابراین شما نمی توانید مدرکی برای اثبات آن پیدا کنید."
سالهاست که مساله کنترل ذهن انسانها برای آمریکا تبدیل به یک رویا شده است که برای تحقق آن تلاش می کنند.
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”