ایران بزودی بمب هسته ای خود را در کره آزمایش می کند!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 114
تاریخ عضویت: جمعه ۱۲ آذر ۱۳۸۹, ۹:۳۲ ب.ظ
محل اقامت: تهران-پیروزی
سپاس‌های ارسالی: 318 بار
سپاس‌های دریافتی: 317 بار

ایران بزودی بمب هسته ای خود را در کره آزمایش می کند!!

پست توسط Omicron »

  جدید منابع امنیتی صهیونیستی؛  [External Link Removed for Guests]  منابع همچنین مدعی شدند که این گروه ایرانی با خود مبلغ 150 میلیون دلار به کره شمالی برد تا به عنوان حق الزحمه همکاری کره شمالی با ایران، به این کشور بدهند!..این منابع در ادامه پیش بینی کردند که این گروه ایرانی همچنین از جدید ترین دستگاه ها و تأسیسات هسته ای کره شمالی به ویژه دستگاه های غنی سازی اورانیوم که اخیرا توسط کره شمالی ساخته شده اند و خاصیتی که دارد سرعت بالای غنی سازی در آن است دیدن کرده اند.  امنیتی صهیونیستی مدعی شدند که سازمان های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا، فرانسه و رژیم صهیونیستی از احتمال انجام برخی آزمایش های هسته ای توسط ایران در سرزمین های کره شمالی طی چند ماه آینده، به شدت نگران هستند!

به گزارش [External Link Removed for Guests]، این منابع صهیونیستی همچنین ادعا کردند که هفته گذشته یک گروه بلند پایه ایرانی به «پیونگ یانگ» سفر کرده و از محلی که قرار است در آن آزمایش هسته ای ایران انجام شود، دیدن کرده است. این منطقه در مناطق کوهستانی و هم مرز با چین قرار دارد.

البته هدف اصلی از سفر این گروه ایرانی، انجام مذاکرات اولیه برای هماهنگی میان «تهران» و «پیونگ یانگ»، جهت انجام این آزمایش هسته ای بوده است.

این منابع در ادامه پیش بینی کردند که این گروه ایرانی همچنین از جدید ترین دستگاه ها و تأسیسات هسته ای کره شمالی به ویژه دستگاه های غنی سازی اورانیوم که اخیرا توسط کره شمالی ساخته شده اند و خاصیتی که دارد سرعت بالای غنی سازی در آن است دیدن کرده اند.

در همین حال این منابع صهیونیستی در ادامه گزارش خود نوشت:" «نیکولا سارکوزی»، رئیس جمهور فرانسه از «باراک اوباما»، رئیس جمهور آمریکا خواسته که «پیونگ یانگ» را به شدت مجازات نظامی کند زیرا با ایران همکاری هسته ای انجام داده است به ویژه اینکه این کشور (ایران) خطری جدی برای امنیت اسرائیل است!"

این منابع همچنین مدعی شدند که این گروه ایرانی با خود مبلغ 150 میلیون دلار به کره شمالی برد تا به عنوان حق الزحمه همکاری کره شمالی با ایران، به این کشور بدهند!

در واکنش به اظهارات «موشه یعلون»، معاون نخست وزیر صهیونیستی که چند روز پیش گفته بود "ایران نخواهد توانست طی 3 سال آینده به سلاح هسته ای دست یابد"، این منابع صهیونیستی در خبری تخیلی مدعی شدند: "تل آویو توانست طی چند ماه و چند هفته اخیر طی اقداماتی مختلف، برنامه هسته ای ایران را فلج کند. این کار با تلاش های اطلاعاتی انجام شد. جدید ترین این تلاش ها وارد کردن ویروس به دستگاه های هسته ای ایران بوده است."

این منابع صهیونیستی در پایان افزودند: در حال حاضر تنها درخواست ما از جامعه بین الملل و آمریکا این است که همکاری هسته ای میان ایران و کره شمالی را متوقف کنند، زیرا این همکاری موجب خواهد شد که تأخیر به وجود آمده از تلاش های تل آویو، از بین برود و ایران هرچه سریع تر به هدف هسته ای خود دست یابند.

گفتنی است؛ سناریو سازی صهیونیست ها مبنی بر همکاری هسته ای ایران و کره شمالی، طرح جدید ضد ایرانی است که باید در روزهای آینده منتظر روشن شدن ابعاد جدیدی از این سناریو بود. البته به نظر می رسد تنها این پرسش که، ایران با توجه به تحریم شدید کره شمالی و بازرسی بین المللی محموله های اعزامی به سوی آن کشور، می خواهد بمب هسته ای خود را برای آزمایش بدآنجا منتقل نماید؟! 
 [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [HIGHLIGHT=#000000][FONT=Times New Roman]امام محمد باقر (ع) می فرمایند:   
 [FONT=Times New Roman][HIGHLIGHT=#4f6128](* هیچ چیز نزد خداوند محبوب تر از کاری نیست که بر آن مداومت شود هر چند که آن کار کوچک باشد.  [HIGHLIGHT=#4f6128] *)     [FONT=B Compset]   
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”