لپ‌تاب موساد در دست ماموران اطلاعاتی ایران + عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3148 بار
سپاس‌های دریافتی: 393 بار

Re: لپ‌تاب موساد در دست ماموران اطلاعاتی ایران + عکس

پست توسط apple2009 »

سلام
ظاهراً بعضی از دوستان انتظار دارن که از این آقا رادار F35 میگرفتن.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش »

نه این دوستان کار روزمره شون هست که مطمئن بشن فعالیت های جمهوری اسلامی ایران بلاخص دولت فعلی چیز مشکوک و ایراد داری نداشته باشه :razz:
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot »

ببخشید ! داشتن جی پی اس گارمین جرم محسوب میشه ؟

داشتن دریافت کننده GPS، یا لپ تاپ و غیره جرم محسوب نمیشه، اما اگر با همون گیرنده GPS تشریف ببرید به یک محل مشخص که از قضاء منطقه نظامی هست، موقعیت تان را ذخیره کنید، بعدش هم تشریف ببرید خونه، و مختصات موقعیت را به خارج از کشور، برای یک سازمان جاسوسی خارجی ارسال کنید، جرم هست. جرمش هم خیانت به کشور هست، که در اکثر کشورها منجر به اعدام میشه!

لازم نیست برای یک فرد خرده پا که همش چند ماه آموزش دیده، و اطلاعات بالایی نداره، موساد از تجهیزات جیمز باندی استفاده کنه! وقتی کاری رو میشه با تجهیزات معمولی و ساده انجام داد، نیازی به استفاده از تجهیزات پیشرفته و خاص نیست. اتفاقا استفاده از تجهیزات معمولی در اینطور کارها بر تجهیزات خاص ترجیح داره، چون هم کاربر راحتر باهاشون کار میکنه، هم توجه کمتری جلب می کنند.
آقایون عملیات های اطلاعاتی را با فیلم سینمایی اشتباه گرفتند، فکر کردند اگر موساد بخواد عملیاتی انجام بده، حتما باید یکی با هیکل آرنولد، و تجهیزات جنگ ستارگان وارد کشور بشه، و عملیات را انجام بده! در حالی که همچین سرویس هایی عملگرا هستند، نه مدگرا. برای اونها ارزش یک وسیله معمولی که به وفور یافت میشه، و جلب توجه نمیکنه، و میتونه عملیات را با دقت قابل قبولی انجام بده، بسیار بیشتر از یک وسیله چند صد هزار دلاری هست که بچه دبستانی هم با دیدنش بلافاصله به خاص بودن آن پی میبره. بد نیست بعضی از دوستان یک خرده هم از تخیلات کودکانه خارج بشند، و واقع گرایانه به موضوعات بپردازند، یا حداقل درباره مسائلی که اطلاعی ازش ندارند، سکوت کنند.
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3045 بار
سپاس‌های دریافتی: 1123 بار

پست توسط shaman »

سلام دوست عزیز :razz:

کارایی که قراره اون جاسوسی که فقط یکم آموزش دیدرو انجام بده امروزه دیگه ماهواره‌ها یا خیلی‌ وسایل جاسوسی دیگه از راه دور انجام میده و لازم نیست برای دونستن یه مکان نظامی یکیو با gps بفرستن اونجا با یه سری تجهیزات معمولی‌ که معلوم نشه، خیلی‌ راههای دیگه و سریع تر وجود داره این کارا یکم قدیمیه دیگه، دوست عزیز برای عملیات اطلاعاتی‌ احتیاجی نیست کسی‌ با هیکل ارنلدو بفرستن جایی‌ و برخلاف شما من فکر می‌کنم بله واسه عملیات اطلاعاتی‌ موساد از تجهیزات بسیار پیشرفته استفاده می‌کنه، همیشه سرویسهای اطلاعاتی‌ از آخرین پیشرفت تکنولوژی استفاده می‌کنن اینو فکر می‌کنم همه بدونن دیگه!
ways of the West
wisdom of the East
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 445 بار
سپاس‌های دریافتی: 129 بار

پست توسط An225 »

ابهام اينجاست كه موساد به چه دليل بايد خودش را درگير ترور يك مدرس معمولي دانشگاه بكند. اگر كسي در دانشگاه درس خوانده باشد مي داند كه ده ها نفر شبيه به چنين اساتيدي در گروههاي مختلف آموزشي وجود دارند. به تصور من موساد بايد امور بسيار مهمتري را هدايت و اجرا كند. ضمن اينكه اين آقايي كه ادعا دارد توسط موساد آموزش ديده، چگونه دستگير شده است؟ دستگيري اين فرد به جز اطلاعات يك جاسوس دوجانبه كه در موساد براي ايران كار مي كند امكانپذير نيست.
«اكنون شهيدان مرده‌اند، و ما مرده ‌ها زنده هستيم. شهيدان سخنشان را گفتند، و ما كرها مخاطبشان هستيم.» دكتر علي شريعتي
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

شیرین جاسوسی و علاقه من به این ابزارها :)

ابتدا عرض کنم بر خلاف تصور برخی دوستان، همانطور که Frogfoot, اشاره کردند واقعیت این فعالیت ها با آنچه که در فیلم ها است بسیار متفاوت است.

آیا این تجهیزات یک جاسوس بود؟

بله،
برای انجام چنین فعالیت هایی همواره یک برنامه ریزی دست یابی به اهداف وجود دارد، یک برنامه ریزی پوششی و یک برنامه اجرایی. برنامه اجرایی چیزی است که جاسوس در دست دارد. برنامه ریزی پوششی چیزی است که امثال من و شما مخاطبینش هستیم گاهی برنامه پوششی شامل برنامه انحراف هم میشود که مخاطبش سازمان های اطلاعاتی رقیب یا قربانی هستند. اما پیش از نیاز برنامه انحراف به اجرا در نمیاد در بیشتر موارد. برنامه ریزی دست یابی به اهداف در پشت همه این موارد طراحی شده و در بسیاری موارد هرگز روشن نمیشود که هدف دقیق سازمان از چنین عملیاتی چه بوده است! بگذریم.
اینجا بحث شما بر سر برنامه ریزی پوششی است، اتفاقا بد عمل نشده، اکثر دوستان اینجا نمیتوانند متصور جاسوس بودن برای چنین فردی بشوند و این یعنی یک برنامه ریزی پوششی قدرتمند! اما ظاهرا برنامه انحرافی خوبی نداشتند یا اگر داشتند اطلاعات ما قدرتمند تر عمل کرده است.

تجهیزات را دست کم نگیرید!
من با paint ویندوز پروژه پایان کار یکی از دوستان را برای اخذ مدرک فتوشاپ ساختم. با چند سوئیچر ساده رمز چند نوع درب اتوماتیک ... که در طلا فروشی های ایران بسیار مرود استعمال است را باز کردم! سوئیچر جزو ساده ترین مدارات الکترونیکی است. من نه آنقدرها از گرافیک سر در میارم نه سطح سواد بالا در رشته برق و الکترونیک دارم، پس حالا بدونید یک فرد با سواد با چنین تجهیزاتی (نوت بوک و ...) میتواند چقدر نفوذ اطلاعاتی و فریب کاری داشته باشد!

Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3045 بار
سپاس‌های دریافتی: 1123 بار

پست توسط shaman »

دوست عزیز

درسته که این پوشش برای ما درست شده ولی‌ اصل مطلب این هستش که این جاسوس هرکاری می‌خواد بکنه با این تجهیزات الان با استفاده از تکنولوژی از راه دور انجام میدان انجام میدان! جاسوسا الان برای کارای پیش پا افتاده به کشوری نمیرن و جسوشا بیشتر مقام دارن و یا جایی‌ اهستن که دسترسی‌ به اطلاعات دارن! یه مثل میزنم قبلان برای عملیات شناسایی یا بر آورد خسارت تو جنگ از هواپیما استفاده میشد ولی‌ الان اینکارو ماهواره با دقت با کیفیت بسیار زیاد انجام میده! استفاده از تجهیزات بسیار مدرن جاسوسی مثل هواپیماهای جاسوسی یا خیلی‌ چیزی دیگه امروز منسوخ شده چون بسیار تجهیزات مدرن تری وجود دارن که فکر کنم مثل تمام تجهیزات این چنین بعدا از وجودشون شاید باخبر شه کسی‌! اهداف و روشهای سازمانهای جاسوسی امروز خیلی‌ با قدیم فرق می‌کنه و تمام اطلاعاتی‌ که ما داریم از سازمانهای جاسوسی قدیمی‌ هستن و خود سازمان‌ها این اطلاعاتو دادن بیرون، مسأله زمان حال سازمانهای جاسوسیو کسیو اطلاعاتی‌ نداره ازش بغیر از افراد درگیرش!
ways of the West
wisdom of the East
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6704 بار
سپاس‌های دریافتی: 12097 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

وقتی دوربینهایی بسیار کوچیک وجود داره چه احتیاجی هست با هندی کم عصر حجر طرف بره جاسوسی ؟ اونم نه دیسکی ! :???: یا دیجیتالی که روی مموری کارت ذخیره کنه روی نوار ! که بعدش مجبور بشن توی چرخ چمدان جاسازی کنن ! :L:L میشه چند برابر همون نوار رو روی یه فلش مموری یا دیسک نوری کپی کرد ! بدون اینکه هیچ کس به آدم مشکوک بشه ! مگه تو فرودگاه محتویات فلش مموری و یا دیسکهای همراه آدم رو نگاه می کنن ؟! تازه میشه اصلا اونو با پست ارسال کرد ! یا از طریق شبکه آپلود کرد ! در کل یا من نمیفهمم یا موساد و عواملش خیلی ببو گلابی تشریف دارن یا ... !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

پست توسط Mr.Amirhessam »

so_ttbb نوشته شده:سلام دوست عزیز :razz:

کارایی که قراره اون جاسوسی که فقط یکم آموزش دیدرو انجام بده امروزه دیگه ماهواره‌ها یا خیلی‌ وسایل جاسوسی دیگه از راه دور انجام میده و لازم نیست برای دونستن یه مکان نظامی یکیو با gps بفرستن اونجا با یه سری تجهیزات معمولی‌ که معلوم نشه، خیلی‌ راههای دیگه و سریع تر وجود داره این کارا یکم قدیمیه دیگه، دوست عزیز برای عملیات اطلاعاتی‌ احتیاجی نیست کسی‌ با هیکل ارنلدو بفرستن جایی‌ و برخلاف شما من فکر می‌کنم بله واسه عملیات اطلاعاتی‌ موساد از تجهیزات بسیار پیشرفته استفاده می‌کنه، همیشه سرویسهای اطلاعاتی‌ از آخرین پیشرفت تکنولوژی استفاده می‌کنن اینو فکر می‌کنم همه بدونن دیگه!

شما از کجا میدونید که ماهواره های اطلاعاتی در مناطق خاصی کور نشده اند؟؟!

برخی فیلم های هالیودی رو با واقعیت اشتباه گرفته اند!!!

ابهام اينجاست كه موساد به چه دليل بايد خودش را درگير ترور يك مدرس معمولي دانشگاه بكند. اگر كسي در دانشگاه درس خوانده باشد مي داند كه ده ها نفر شبيه به چنين اساتيدي در گروههاي مختلف آموزشي وجود دارند. به تصور من موساد بايد امور بسيار مهمتري را هدايت و اجرا كند. ضمن اينكه اين آقايي كه ادعا دارد توسط موساد آموزش ديده، چگونه دستگير شده است؟ دستگيري اين فرد به جز اطلاعات يك جاسوس دوجانبه كه در موساد براي ايران كار مي كند امكانپذير نيست.

ایشان استاد فیزیک هسته ای بودن و یک مدرس ساده دانشگاهی نبودن هرچند که اگر هم سخن شما درست باشد هم ایشون جزو ریشه درخت هسته ای ما بودن و غرب ها خوب دریافته اند که برای خشک کردن درخت باید ریشه را خشکاند نه ساقه ها رو قطع کرد.

وقتی دوربینهایی بسیار کوچیک وجود داره چه احتیاجی هست با هندی کم عصر حجر طرف بره جاسوسی ؟ اونم نه دیسکی ! تصویر یا دیجیتالی که روی مموری کارت ذخیره کنه روی نوار ! که بعدش مجبور بشن توی چرخ چمدان جاسازی کنن ! تصویر میشه چند برابر همون نوار رو روی یه فلش مموری یا دیسک نوری کپی کرد ! بدون اینکه هیچ کس به آدم مشکوک بشه ! مگه تو فرودگاه محتویات فلش مموری و یا دیسکهای همراه آدم رو نگاه می کنن ؟! تازه میشه اصلا اونو با پست ارسال کرد ! یا از طریق شبکه آپلود کرد ! در کل یا من نمیفهمم یا موساد و عواملش خیلی ببو گلابی تشریف دارن یا ... !

برای من سوال در کشورما تمامی مردم از سیاست،صنایع نظامی،هوانوردی،فیزیک،هسته ای،شیمیایی و ... و هزارن مورد دیگه بیشتر از یک کارشناس سر در میاورند ولی من مانده ام که چرا ما انقدر عقب هستیم!
خدا رو شکر برخی دوستان در این سنترال در صنایع هوایی از کارشناسان هوانیروز اطلاعات بیشتر و دقیق تری دارند و برترند در بحث های سیاسی که میشه چرچیل انگشت کوچیکه اینها نمیشه و اینها سرامد سیاست مداران دنیا هستند و نظرات کارشناسانه میدهند در بحث توان نظامی که نگو ماشالله از تمامی کارشناشان استراتژیک ما و این همه سردار و امیر و سرتیپ و سرلشکر ما هم بیشتر اطلاعات دارند و از سر شکسته نفسی ایست که برای ایشان کلاس های توجیهی نمیگذارند تا شاید خودشان خجالت بکشند!!

و این هم یکی از اخرین موارد که دوستان ما کشف کرده اند که ماموران وزارت اطلاعات و کارشناسان انها انقدر بی خرد و نفهم فرض شده اند که نمیدانند این فیلم ها و اسناد را سیا و موساد رصد میکند و برای عوام فریبی دست به این کارها میزنند! اخه پسر خوب سرویس های اطلاعاتی موساد،سیا و ام ای سیکس تو کار وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه ما وا موندن بعد 4 تا بچه میان از اسناد و مدارکی که حکم برگ برنده رو داره ایراد میگیرن!

حتما دستگیری ریگی هم افسانه بوده و یک شو تبلیغاتی؟ فکر کنم سازمان اطلاعات ما یک دکوره و یکسرس بی سواد در اون فعالیت میکندد و فرق لپ تاپ و پالم و ... رو تشخیص نمیدن!

خوبه انقدر سواد دارید که بدونید با نرم افزارهای مختلف میشه از همین دستگاهای بظاهر ساده وسایل جاسوس ساخت! برخی دوستان انگار دنبال موبایل جیمزباند در فیلم و بازی 007 هستن که 7،8 تا کارو انجام میداد!
در مورد دوربین هم مهندس شما دوربین vga روی خودکارها رو با کیفیت این دوربین ها مقایسه میکنی؟

براستی برخی چند کلاس سواد دارند و فکر میکندد اگر در هر بابی سخن بگویند میتونن جلو ائینه به خودشون بگن افرین تو علامه دهر هستی!!!
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6704 بار
سپاس‌های دریافتی: 12097 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

ما هر چقدر ثواد داشته باشیم و علامه هم بشیم باز به پای شماها نمی رسیم !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

پست توسط Mr.Amirhessam »

Mohammad 1985 نوشته شده:ما هر چقدر ثواد داشته باشیم و علامه هم بشیم باز به پای شماها نمی رسیم !

شما قبل از ثواد داشتن یک کلاس دیکته و املاء فارسی برید تا سواد دار بشید!

امیدوارم برداشت بد نداشته باشید از صحبت من اما از قدیم گفتن فحش رو بنداز رو زمین،صاحبش خودش برش میداره!

من انتقاد کلی به رویه ای که در چند ماه اخیر در سنترال باب شده و همچنین انتقادی به یک عادت بد مردم خودمان داشتم،اگر شما به دل گرفته ای دلیلش مثال بالاست دوست من.

گاهی زیاد حرف زدن دلیل بر زیاد دانستن نیست همیشه افرادی زیادی سخن میرانند که هیچ نمیدانند.

امیدوارم که این عادت بد از جامعه ایرانی و سنترالی ها ترک بشه و منطق جای اون رو بگیره.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”