آماده‌ باش كامل حماس براي مقابله با تجاوز رژيم صهيونيستي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷, ۷:۳۶ ب.ظ
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

آماده‌ باش كامل حماس براي مقابله با تجاوز رژيم صهيونيستي

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

 ‌باش كامل حماس براي مقابله با تجاوز رژيم صهيونيستي به غزه

خبرگزاري فارس: مسئول سرويسهاي امنيتي دولت حماس در نوار غزه تاكيد كرد، با مزدوران صهيونيست قاطعانه برخورد مي‌كنيم و آماده هرگونه رويارويي با تجاوزات رژيم صهيونيستي هستيم.

به گزارش خبرنگار فارس در غزه، "محمد لافي " مسئول سرويسهاي امنيتي دولت حماس با تاكيد بر اين كه هرگونه فعاليت مزدوران صهيونيستي در نوار غزه را متوقف كرده‌ايم، گفت: دستگاه امنيتي دولت حماس در آمادگي كامل بسر مي‌برد تا با هر گونه تجاوز رژيم صهيونيستي به نوار غزه مقابله و از جبهه داخلي و مقاومت فلسطيني حمايت كند.

دستگاه امنيتي دولت مردمي حماس با انتشار بيانيه‌اي كه نسخه‌اي از آن در اختيار فارس قرار گرفت، اعلام كرد: اين دستگاه درس‌هاي لازم را از جنگ اخير رژيم صهيونيستي عليه نوار غزه گرفته و با توجه به اين درس‌ها اكنون نواقص خود را مرتفع كرده و در آمادگي بسيار خوب بسر مي‌برد.

لافي هم‌چنين تاكيد كرد: از ديگر اقدامات دستگاه امنيتي دولت مردمي حماس، موفقيت‌هاي اين دستگاه در از بين بردن هرگونه فعاليت شبكه‌هاي جاسوسي صهيونيستي و هم‌چنين مزدوران اين رژيم در نوار غزه است كه مبارزه با اين شبكه‌ها و مزدوران را از تابستان سال گذشته آغاز نموده بود.

وي افزود: از اطلاعات لازم براي مقابله با رژيم صهيونيستي برخوردار هستيم و در صورت وقوع هرگونه تجاوز از آنها به نحو احسن استفاده خواهيم كرد.

اين در حالي است كه سران رژيم صهيونيستي اخيرا بار ديگر جنگهاي رواني خود را براي آغاز يك جنگ جديد در منطقه آغاز كرده‌اند و تل‌آويو علنا اعلام مي‌كند كه به احتمال قوي بار ديگر به غزه حمله خواهد كرد.  
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”