تعداد زيادي از ناوهاي نيروي دريايي ارتش به بالگرد مجهز شدند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

تعداد زيادي از ناوهاي نيروي دريايي ارتش به بالگرد مجهز شدند

پست توسط sinaset »

امير سياري در پاسخ به فارس:
تعداد زيادي از ناوهاي نيروي دريايي ارتش به بالگرد مجهز شدند
خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت: تعداد زيادي از ناوهاي ما به سامانه حمل بالگرد مجهز شده‌اند و اكثر ماموريت‌هاي‌ نداجا با به كارگيري بالگرد صورت مي‌گيرد.
 تصویر 
امير دريادار حبيب‌الله سياري فرمانده نيروي دريايي ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس و ايسنا در خصوص سيستم‌هاي پدافندي اين نيرو گفت:‌ ما در سيستم‌هاي پدافندي نداجا به فناوري‌هاي بسيار خوبي دست پيدا كرده‌ايم كه به ويژه در يگان‌هاي شناورمان و در سواحلي كه مستقر هستيم مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
وي افزود: بخشي از ماموريت نيروي دريايي ارتش پدافند هوايي است و تجهيزاتي كه در اين خصوص بايد در دريا كاربري داشته باشد سامانه‌هاي پيشرفته‌تري از ديگر سامانه‌هاست كه در حال حاضر اين تجهيزات در اختيار نيروي دريايي است و در تمام يگان‌هاي شناورمان به كار گرفته مي‌شود.
سياري در ادامه در خصوص ارتباط امن و پايدار ميان يگان‌هاي نيروي دريايي نيز تصريح كرد: ارتباط، سلسله اعصاب يك سامانه فرماندهي است كه مي‌تواند همه سر پنجه‌ها را در حيطه گسترش كنترل كند و نيروي دريايي ارتش ويژگي‌هاي خاص خود را دارد مخصوصا در سطح دريا و يا زير دريا كه بايد ارتباطات ويژه‌اي برقرار شود و استمرار داشته باشد.
فرمانده نيروي دريايي ارتش افزود: لازمه اين ارتباط مستمر، علم و دانش است كه در حال حاضر در نيروي دريايي ارتش وجود دارد و ارتباطات بسيار مناسب و مطمئني برقرار است. امروز ما تا هزاران كيلومتر در سواحل جنوب كشور نيز ارتباط داريم.
سياري در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به ماموريت يگان‌‌هاي نيروي دريايي ارتش در فواصل دور و آب‌هاي آزاد، با بيان اينكه ناوهاي نداجا به بالگرد مجهز شده‌اند، گفت:‌ تعداد زيادي از ناوهاي ما به سامانه حمل بالگرد مجهز شده‌اند و اكثر ماموريت‌هاي‌ما با بكارگيري بالگرد صورت مي‌گيرد.
فرمانده نيروي دريايي ارتش در پايان با بيان اينكه ناوشكن جماران ماموريت خود را در آب‌هاي آزاد انجام داده‌ است، اظهار داشت: اين ناوشكن در آينده‌اي نزديك به كشورهاي خارجي اعزام خواهد شد.
انتهاي پيام/ب
منبع خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”