سپاه: در صورت تهدید تنگه هرمز را می‌بندیم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

سپاه: در صورت تهدید تنگه هرمز را می‌بندیم

پست توسط hani1459 »

سردار فدوی در بخشدیگری از این گفت‌وگو به توانمندی نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و افزود:خلیج فارس و تنگه هرمز به طور کامل تحت سیطره نیروی دریایی سپاه پاسدارانانقلاب اسلامی است. فرمانده نیروی دریاییسپاه پاسداران گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمان تهدید توانمندی بستن تنگههرمز را دارد و اگر هر عامل و قدرتی کوچکترین حرکتی انجام دهد پاسخ بسیارقاطع به آن خواهیم داد.

سردارعلی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص دراختیارگرفتن زیرسطحی‌ها عنوان کرد: در حال حاضر به لطف خدا و همت متخصصانداخلی در زمینه ساخت و تولید انواع زیرسطحی‌ها به خودکفایی رسیده‌ایم.

ویبا بیان اینکه نیروی دریایی ارتش به لحاظ تقسیم کار از ابتدا به اینتکنولوژی دسترسی داشت، گفت: نیروی دریایی سپاه هم در شرف در اختیار گرفتنانواع زیرسطحی‌ها است.

سردار فدوی در بخش دیگری از این گفت‌وگو بهتوانمندی نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و افزود: خلیج فارس و تنگه هرمز بهطور کامل تحت سیطره نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

ویبا بیان اینکه دریای عمان تحت نظر نیروی دریایی ارتش قرار دارد، گفت: درزمان تهدید نیروی دریایی ارتش در منطقه دریایی عمان به ایفای نقش خواهدپرداخت و نیروی دریایی سپاه هم در خلیج فارس و تنگه هرمز.

فرماندهنیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در زمان تهدیدتوانمندی بستن تنگه هرمز را دارد، اضافه کرد: اگرهرعامل و قدرتی کوچکترینحرکتی انجام دهد که به امنیت منطقه خدشه وارد گردد پاسخ بسیار قاطع به آنخواهیم داد.

وی همچنین درباره اقدام کشورهای دیگر مبنی بر بازرسیکشتی های ایرانی نیزتاکید کرد: بعد ازصدور قطعنامه غیر قانونی 1929 تاکنونهیچ گزارشی مبنی بر بازرسی کشتی های جمهوری اسلامی ایران از سوی کشورهایدیگر بدستمان نرسیده است.

سردار فدوی در بیان دلیل آن بیان داشت:آمریکا به خوبی واقف است که این بازی (بازرسی کشتی های ایرانی) بازیخطرناکی است و آنها طاقت پذیرفتن تبعات آن را نخواهند داشت.

عصر ایران
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”