هشدار سرلشكر فيروزآبادي به ارتش مصر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

هشدار سرلشكر فيروزآبادي به ارتش مصر

پست توسط hani1459 »

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح ایران با بيان اينكه صحراي سينا و كانال سوئز در خطر است، تاكيد كرد: ارتش مصر بايد متوجه اين خطر باشد. عصرایران -در پی تلاش ارتش مصر برای به دست گیری قدرت در این کشور ، رييس ستاد كلنيروهاي مسلح ایران با اشاره به خطر رژيم صهيونيستي در منطقه صحراي سينا وكانال سوئز، از ارتش مصر خواست تا از اين منطقه غافل نباشد.تصویر

بهگزارش عصرایران به نقل از دفتر ويژه رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح، سردارسرلشكر سيد حسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح با گراميداشت روزتاريخي ۲۲ بهمن، ضمن تبريك به مردم مسلمان و پيروز مصر، از ارتش مصر خواستتا از دشمن صهيونيستي غفلت نكرده و با تمام وجود براي حفظ تماميت ارضيكشور و حيثيت اسلامي خود مراقب باشند.

سرلشكر فيروزآبادي با بيان اينكه صحراي سينا و كانال سوئز در خطر است، تاكيد كرد: ارتش مصر بايد متوجه اين خطر باشد.

رئيسستاد كل نيروهاي مسلح خاطرنشان كرد: مردم مسلمان مصر فريب عناصر آمريكاييو صهيونيستي كودتاگر را نخورند و بدانند كه هيچ كودتايي كاري را از پيشنخواهد برد و جزء روسياهي كودتاگران در پيشگاه خدا و مردم مصر ثمري نخواهدداشت.

فيروزآبادی در پايان گفت: مراقبت از تماميت ارضي در صحراي سينا و كانال سوئز موجب عزت و افتخار دائمي براي ارتش مصر خواهد بود.

ستادعالی نیروهای مسلح مصر دیشب به ریاست ژنرال طنطاوی تشکیل جلسه داد. ایناولین بار بود که فردی غیر از حسنی مبارک ریاست جلسه این ستاد را عهده دارشده بود.
در پی این نشست ، ارتش مصر با صدور بیانیه ای از مردم اینکشور خواست به قیام خود پایان دهند و به خانه هایشان بازگردند. پیشتر نیزعمر سلیمان مردم مصر را به کودتای نظامی توسط ارتش تهدید کرده بود.

asr iran
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”