پنتاگون براي حمله نظامي به ليبي آماده مي‌شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷, ۷:۳۶ ب.ظ
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

پنتاگون براي حمله نظامي به ليبي آماده مي‌شود

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

  گزارش فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني شبكه العالم، يك مقام ارشد نظامي آمريكا اعلام كرد: "پنتاگون " در حال بررسي همه گزينه هاي احتمالي، براي تعامل با وضعيت كنوني كشور ليبي است.پايگاه خبري شبكه سي ان ان آمريكا با خودداري از افشاي نام اين مسئول پنتاگون، تاكيد كرد كه اين مقام نظامي به طور مستقيم با طرحهاي كنوني وزارت دفاع آمريكا درباره ليبي ارتباط دارد.اين منبع مي افزايد: وظيفه ما اين است كه گزينه هاي نظامي را قابل اجرا كنيم؛ ما در وضعيت كنوني به اين موضوع مي انديشيم و گزينه هايي را كه ممكن است رئيس جمهور لازم داشته باشد در اختيار وي مي گذاريم.اين مقام آمريكايي تصريح كرد: طرح هاي اوليه براي گزينه هاي نظامي و مطرح در مقابل اوباما در چارچوب اولويت‌هاي آمريكا مبني بر حمايت از شهروندان و منافع آمريكا و توقف خشونت عليه شهروندان غيرنظامي ليبي قرار دارند.اين مقام ارشد نظامي آمريكا در ادامه از اظهارنظر درباره نقش نيروهاي آمريكايي درحمله احتمالي به ليبي خودداري كرد.وزارت امور خارجه آمريكا تاكنون از ارتش نخواسته است براي كمك جهت خارج كردن غير نظاميان از ليبي وارد عمل شود، اما رسانه هاي اين كشور به نقل از برخي از مقامات آمريكايي اعلام كرده اند كه در داخل دولت آمريكا درباره استفاده از ارتش كشمكش شديدي در جريان است، چراكه اين نگراني وجود دارد كه لشكر كشي به ليبي موجب ناامني بيشتر اين كشور شود.  
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

Re: پنتاگون براي حمله نظامي به ليبي آماده مي‌شود

پست توسط HORLIKAN »

آمادگی پنتاگون برای حمله نظامی به لیبی


یک مقام ارشد نظامی آمریکا با اشاره به احتمال حمله به لیبی، تاکید کرد که وزارت دفاع آمریکا همه گزینه ها را درباره وضعیت فعلی لیبی روی میز قرار داده است.

به گزارش رجانيوز به نقل از شبکه العالم، یک مقام ارشد نظامی آمریکا اعلام کرد: "پنتاگون" در حال بررسی همه گزینه های احتمالی، برای تعامل با وضعیت کنونی کشور لیبی است.

پایگاه خبری شبکه سی ان ان آمریکا با خودداری از افشای نام این مسئول پنتاگون، تاکید کرد که این مقام نظامی به طور مستقیم با طرحهای کنونی وزارت دفاع آمریکا درباره لیبی ارتباط دارد.

این منبع می افزاید: وظیفه ما این است که گزینه های نظامی را قابل اجرا کنیم؛ ما در وضعیت کنونی به این موضوع می اندیشیم و گزینه هایی را که ممکن است رییس جمهور لازم داشته باشد در اختیار وی می گذاریم.

این مقام آمریکایی خاطرنشان کرد: طرح های اولیه برای گزینه های نظامی و مطرح در مقابل اوباما در چارچوب اولویت های آمریکا مبنی بر حمایت از شهروندان و منافع آمریکا و توقف خشونت علیه شهروندان غیرنظامی لیبی قرار دارند.

این مقام ارشد نظامی آمریکا در ادامه از اظهارنظر درباره نقش نیروهای آمریکایی درحمله احتمالی به لیبی خودداری کرد.

وزارت امور خارجه آمریکا تاکنون از ارتش نخواسته است برای کمک جهت خارج کردن غیر نظامیان از لیبی وارد عمل شود، اما رسانه های این کشور به نقل از برخی از مقامات آمریکایی اعلام کرده اند که در داخل دولت آمریکا درباره استفاده از ارتش کشمکش شدیدی در جریان است، چراکه این نگرانی وجود دارد که لشکر کشی به لیبی موجب نا امنی بیشتر این کشور شود.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵, ۷:۴۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

Re: پنتاگون براي حمله نظامي به ليبي آماده مي‌شود

پست توسط Achilles »

HORLIKAN نوشته شده:آمادگی پنتاگون برای حمله نظامی به لیبی


یک مقام ارشد نظامی آمریکا با اشاره به احتمال حمله به لیبی، تاکید کرد که وزارت دفاع آمریکا همه گزینه ها را درباره وضعیت فعلی لیبی روی میز قرار داده است.بقول احمدینژاد مرده شور خودتونو اون میزتونو با هم ببرن تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”