تهدیدات به طور مرتب رصد می شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

تهدیدات به طور مرتب رصد می شود

پست توسط hani1459 »

تهدیدات به طور مرتب رصد می شود/ کفه معادلات به نفع آرمانهای انقلاب
فرماندهنیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تحولات اخیر در منطقه وبیداری اسلامی ملتهای مسلمان گفت: معادلات به نفع مسلمانان و آرمانهایانقلاب اسلامی سنگین می شود

امیر سر تیپ احمد رضا پور دستان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیتنیروهای مسلح در مقابل تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی گفت: نیروهای مسلحجمهوری اسلامی ایران از آمادگی بسیار بالایی برخوردارند و این آمادگینتیجه یک سری از فعالیت ها است که توجه به آموزش، سلاح، تکنیک، تاکتیک ،انجام رزمایش های مختلف و پیاده کردن تاکتیک های جدید سبب شده ، ما درهوا،دریا و حتی در زیر سطح از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار شویم وبتوانیم در مقابل تهدیدات پاسخ مناسبی را ارایه کنیم.
وی افزود: تهدیدات به طور مرتب رصد می شود و نیروهای مسلح لحظه بهلحظه اطراف کشور ، فعالیت ها و کوچکترین حرکت ها را زیر نظر دارد و منطبقبا تهدیدات خود را آماده می کنند.
پور دستان ادامه داد: علاوه بر این شرایط برای دشمنان ما به گونه اینیست که بتوانند جبهه جدیدی را بگشاید چون ناکامی هایی که در افغانستان وعراق بوجود آورده اند سبب شده است تا قدرت حرکت از آنها سلب شود.
وی در عین حال گفت: با این وجود ما به این مسئله خود را متکی نکرده و همواره سعی داریم آمادگی خود را حفظ کنیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه با اعلاماینکه امروز عمده تهدیدی که در کنار تهدیدات نظامی در دستور کار قرار داردتهدید با جنگ نرم و حرکت های دشمنان در این زمینه است تصریح کرد: دشمناناز طریق مواجهه نرم سعی می کنند جایگاه نظام را در میان مردم تضعیف کردهو مردم را نسبت به خادمین خودشان دلسرد کنند.
وی شگرد دشمنان در جنگ نرم را عمدتا سیاه نمایی عنوان کرد وگفت: برای خنثی کردن توطئه های دشمنان در این زمینه نیز نیروهای مسلح درابعاد فرهنگی فعالیت هایی را در دست انجام دارند.
پور دستان در ادامه تصریح کرد: من می خواهم همین جا اعلام کنم که همدر جبهه سخت و هم در جبهه تهدید نرم نیروهای مسلح از قدرت و اقتدار بسیاربالایی برای حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی برخوردار هستند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین درباره تحولاتاخیر منطقه و بیداری اسلامی ملتهای مسلمان گفت: با عنایت خداوندی در همهاین وقایع کفه ترازو به نفع مسلمانان و آرمانهای انقلاب اسلامی سنگینی میکند و ما شاهد این هستیم که رژیم های استکباری یکی پس از دیگری در شرفتغییر قرار گرفته و با همت مردمشان به زیر کشیده می شوند.

mehr
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”