سردار نقدي: آمريكا ناوهايش را پيش از به غنيمت گرفته شدن از..

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

سردار نقدي: آمريكا ناوهايش را پيش از به غنيمت گرفته شدن از..

پست توسط victory67 »

 [External Link Removed for Guests]  افزود: امروز قرن حاكميت اسلام بر ملت‌هاست و الگويي كه در ايران ايجاد شده و روز به روز به سمت تعالي مي‌رود با استمرار راه شهدا درخشندگي‌اش در بين ملتها بيشتر شده و اين موج به اروپا و آمريكا نيز خواهد رسيد. 

رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: آمريكا ناوهايش را پيش از اينكه در كشورهاي اسلامي به غنيمت مردم درآيد،ببرد،نگويند نگفتيم.

به گزارش ايسنا، سردار نقدي ـ رئيس سازمان بسيج مستضعفين كه امروز دوشنبه در نخستين يادواره شهداي اصناف سخن مي‌گفت، افزود: امروز روز حاكميت ملت‌هاست و اسلحه، بمب و ناو ديگر خاصيتي ندارد و اين درسي است كه ملت ايران به مردم دنيا داده‌اند كه اگر با هم باشند و به خدا توكل كنند هيچ قدرتي نمي‌تواند با آنها مقابله كند.

سردار نقدي با بيان اينكه شش تا از ايالت‌هاي جنوبي آمريكا درخواست استقلال دارند و ديگر نمي‌خواهند تحت حاكميت مركزي آمريكا باشند، افزود: امروز قرن حاكميت اسلام بر ملت‌هاست و الگويي كه در ايران ايجاد شده و روز به روز به سمت تعالي مي‌رود با استمرار راه شهدا درخشندگي‌اش در بين ملتها بيشتر شده و اين موج به اروپا و آمريكا نيز خواهد رسيد.

وي با بيان اينكه در زمان مبارزات انقلاب اسلامي، بازار قم 13 ماه و بازار تهران پنج ماه اعتصاب كردند، افزود: اينها 13 ماه به خاطر اسلام از منافع خود صرف‌نظر كردند و اين افتخارات عظيم ما مديون همين فداكاري‌هاست. بايد هر روز از اين شهدا تجليل كرد خصوصا از هسته نوراني شهداي اصناف كه در شكل‌گيري انقلاب نيز نقش مهمي داشتند. اصناف و بازاري‌ها حلقه اول ولايت بوده و هستند.

سردار نقدي همچنين گفت: تحريم‌هايي كه اتفاق افتاد چيز كمي نبود و اين ايستادگي اصناف در مقابل تحريم‌ها در امتداد ايستادگي شهدا بود.

وي خاطرنشان كرد: اگر دولت توانست طرح كم‌نظير هدفمندي يارانه‌ها را با موفقيت و آرامش و بدون هيچ تنشي پيش ببرد به خاطر پيوستگي و حمايت اصناف از نظام اسلامي بود. اجراي هدفمندي يارانه‌ها يك افتخار براي كل ملت ايران بود كه در مقابل ديدگان مستكبرين ثبت شد و بازار در كنار دولت اين كار بزرگ را پيش برد تا از اين گردنه اقتصادي نيز عبور كنيم.

سردار نقدس با بيان اينكه در تفكر اسلامي مسائل از هم تفكيك نمي‌شود و اقتصاد و فرهنگ در هم تنيده است، خاطرنشان كرد: امروز انتظار اين است كه به همت اصناف در ادامه راه شهدا در مقابل جنگ فرهنگي نيز بايستيم لذا چه در لباس زن و مرد و چه در لوازم التحرير نبايد آثار غربي وجود داشته باشد.

وي خاطرنشان كرد: امروز در جبهه جنگ نرم در زمينه فيلم، مطبوعات يا كتاب بايد دقت شود و اين رسالتي است كه بر عهده اصناف ما است و در اين ميدان نيز بايد ايستادگي كنيم چرا كه اين ايستادگي ما را به نتيجه خواهد رساند.

سردار نقدي تاكيد كرد: بايد با يادآوري شهدا درس‌هايشان را مرور كنيم و با استحكام به راه خود ادامه دهيم چرا كه پيروزي نزديك است.

وي در پايان سخنانش قطعه شعري براي اصناف قرائت كرد.

پس از سخنراني سردار نقدي از خانواده‌هاي شهداي اصناف تجليل شد.  
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”