افزایش توان موشکی ارتش در سواحل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

افزایش توان موشکی ارتش در سواحل

پست توسط hani1459 »

سیاری بابیان اینکه در خصوص زیرسطحی‌ها نیز از اژدرهای کاملا مدرن و توانمند بهرهمی‌بریم، اظهار اداشت: اژدرهای نیروی دریایی ارتش ساخت داخل بوده و ما هیچمشکلی در این خصوص نداریم. فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: هر روز که می‌گذرد برد موشک‌ها و قدرت دفاعی‌ ما در این مناطق افزایش می‌یابد.

امیردریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در گفتگو با فارس، بااشاره به سامانه‌های جدید موشکی ساحل به دریا که اخیرا به نیروی دریاییتحویل شده‌اند، گفت: این سامانه‌ها به منظور تقویت هرچه بیشتر پدافندساحلی در سواحل کشور مستقر هستند.

وی تاکید کرد: هر روز که می‌گذرد، برد موشک‌ها و قدرت دفاعی‌ نیروی دریایی ارتش در حفاظت از سواحل بالاتر می‌رود.

فرماندهنیروی دریایی ارتش همچنین با بیان اینکه این نیرو از انواع و اقسامموشک‌های مدرن و پیشرفته برخوردار است، تصریح کرد: موشک‌های ساحل به دریابه منظور بکارگیری در لایه‌های پدافندی، موشک‌های سطح به سطح که از روییگان‌های شناور به سوی اهداف مورد نظر شلیک می‌شود و موشک‌های هوا به سطحاز جمله موشک‌هایی است که نیروی دریایی ارتش در سطح و سواحل دریا از آناستفاده می‌کند.

سیاری با بیان اینکه در خصوص زیرسطحی‌ها نیز ازاژدرهای کاملا مدرن و توانمند بهره می‌بریم، اظهار اداشت: اژدرهای نیرویدریایی ارتش ساخت داخل بوده و ما هیچ مشکلی در این خصوص نداریم.

asriran
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”