پایگاه های هوایی در مناطق مرزی کشور ایجاد می شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

پایگاه های هوایی در مناطق مرزی کشور ایجاد می شود

پست توسط hani1459 »

اردبیل - خبرگزاری مهر: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ایجاد پایگاه های جدید هوایی در مناطق مرزی کشور طی سالهای آینده خبر داد.
  حسین ذوالفقاری روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر در اردبیل اظهار داشت: این پایگاه های هوایی با هدف ارتقای امنیت مرزی و نیز کنترل هوایی مرزهای کشور در مناطق مرزی ایجاد خواهد شد. 
  با تاکید بر ضرورت تجهیز امکانات هوایی کشور در این مناطق اضافه کرد: در همین راستا پارسال امکانات و تجهیزات الکترونیکی پیشرفته و مدرن در مرزها و مبادی ورودی حساس کشور به منظور افزایش کنترل مرزی راه اندازی شد. 
  مرزبانی نیروی انتظامی کشور با اشاره به ارتقای امنیت در مرزهای کشور طی سالهای اخیر افزود: با تدوین طرح جامع مرزبانی کشور که هم اکنون مراحل پایانی خود را طی می کند، امنیت در مرزهای کشور به صورت روزافزون افزایش خواهد یافت. 
  همچنین با اشاره به افزایش قابل توجه کشفیات مواد مخدر در نقاط مرزی کشور ابراز داشت: در سال گذشته با هوشیاری مرزبانان جمهوری اسلامی ایران، بیش از 56 تن مواد مخدر به خصوص از نوع هرویین و کراک در نقاط صفر مرزی کشف شده است. 
  خاطر نشان کرد: در عین حال به دلیل حضور فعال مرزبانان و اجرای طرح انسداد فیزیکی مرزهای کشور، میزان شرارت، ورود مواد مخدر و اسلحه از مرز افعانستان به ایران در سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.  
  است فرمانده مرزبانی ناجا با هدف بررسی مسایل و مشکلات مرزی و بازدید نوروزی به پارس آباد مغان سفر کرده است. 
  امروز به همراه استاندار اردبیل، نمایندگان مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی، فرمانده انتظامی و مرزبانی استان و فرمانداران این شهرستانها از نوار مشترک مرزی پارس آباد و کشور جمهوری آذربایجان بازدید هوایی کرد. 
  آباد مغان با 200 هزار نفر جمعیت در 220 کیلومتری شمال استان اردبیل قرار دارد.این شهرستان حدود 100 کیلومتر با جمهوری آذربایجان مرز مشترک آبی و خاکی  
   
  
   
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”