تجهیز نیروی هوایی ارتش به جدیدترین تجهیزات مدرن آموزشی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷, ۷:۳۶ ب.ظ
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

تجهیز نیروی هوایی ارتش به جدیدترین تجهیزات مدرن آموزشی

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

معاون تربیت و آموزش نیروی هوایی ارتش گفت: برنامه‌های این نیرو بر مبنای نیاز و تغییر در دکترین راهبردی دفاعی کشور تدوین شده است.  خلبان سلیمان محمدی معاون تربیت و آموزش نیروی هوایی ارتش طی سخنانی گفت: در سال‌های اخیر نیروی هوایی ارتش مطابق با استانداردهای روز دنیا پیش رفته و سرفصل‌های جدیدی نسبت به گذشته طراحی کرده است. وی افزود: نیروی هوایی ارتش به سامانه و نظام آموزشی مجهز شده است تا در پایان فارغ‌التحصیلی، دانشجویان و هنرآموزان، بتوانند در یگان‌های عملیاتی با بکارگیری این سامانه‌ها و تجهیزات پیشرفته و مدرن در ارتقاء توان رزمین نیرو مؤثر باشد. برنامه‌های این نیرو بر مبنای نیاز و تغییر در دکترین راهبردی دفاعی کشور تدوین شده است. محمدی در ادامه تصریح کرد: در واقع می‌توان عنوان کرد که سرفصل‌های جدید و تجدیدنظر شده بر مبنای نیاز و تغییر در دکترین راهبردی دفاعی کشور تدوین شده است و متخصصین جوان ما توانسته‌اند با این تجهیزات و امکانات علاوه بر ارتقاء توان علمی و تجارب علمی خود، موجب حفظ هرچه بهتر آمادگی رزمی نیرو گردند. معاون تربیت و آموزش نیروی هوایی ارتش در دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در واقع نوآوری در حوزه آموزش مولود بهره‌گیری و بکارگیری مؤثر از فن‌آوری‌های آموزشی است که در تسهیل و ارتقاء کیفیت آموزش مؤثر است. بخشی از فعالیت‌های آموزشی مربوط است به چگونگی بکارگیری شبیه سازهای پروازی در حوزه آموزش و ارتقاء توان عملیاتی و مهارت‌های مورد نیاز خلبانان در ماموریت‌های آموزشی، تاکتیکی و شرایط اضطراری است که این مهم باعث شده است تا در نیرو و خصوصا در حوزه‌های مختلف هوا و فضا همگام با مقتضیات روز، به روز شده و به طور دائم، هم از نظر تجهیزاتی و هم متون آموزشی در حال ارتقاء و بازنگری و تدوین متون جدید است. 
 [External Link Removed for Guests]
 
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 119
تاریخ عضویت: شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ ب.ظ
محل اقامت: مرکز انجمنهاي تخصصي
سپاس‌های ارسالی: 415 بار
سپاس‌های دریافتی: 344 بار

Re: تجهیز نیروی هوایی ارتش به جدیدترین تجهیزات مدرن آموزشی

پست توسط kimia 55 »

sayeh_roshan_1988 نوشته شده: برنامه‌های این نیرو بر مبنای نیاز و تغییر در دکترین راهبردی دفاعی کشور تدوین شده است.
سلام
امیدوارم که این مسئول بداند که دکترین راهبردی دفاعی چه معنا و مفهومی‌ دارد"یا اینکه منظور ایشان راهبردی از نوع شبیه سازی و تئوری باشد !
وقتی‌ که پرنده اصلیش موجود نیست شبیه سازی چه فایده‌ای داره !؟ خیلی‌ از دوستان کم سنّ و سال من هم از مهارت و توان بسیار بالای در بازیهای شبیه سازی شده هوائی برخوردارند
بهترین سخنان را به گوش هوش بشنوید و با اندیشه روشن و ژرف بینی آنها را بررسی کنید. هر مرد و زن راه نیک و بد را شخصاً برگزینید تصویر
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 27
تاریخ عضویت: شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۹, ۲:۳۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 287 بار
سپاس‌های دریافتی: 126 بار

Re: تجهیز نیروی هوایی ارتش به جدیدترین تجهیزات مدرن آموزشی

پست توسط Abbas1 »

همانطور که جناب امیر خلبان سلیمان محمدی فرمودند این تنها یکی‌ از سرفصلهای راهبردی قوای هوایی ایران است ،انشاالله که جنگنده‌های مورد نظر موجود هستند و یا در آینده خیلی‌ نزدیک تهیه میشود(در تایپیک‌ها و خبرها هست که ما هواپیماهایی جدید راهبردی را داریم ولی‌ در موقع خاص و برای غافلگیری رو میشوند)این همه سنگ غربی‌ها رو به سینه نزنید,هر چی‌ که باشد این بزرگوار فرمانده و مسئول و خیلی‌ بهتر از ما تشخیص میدهد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”