تمرینات ویژه60 بالگرد ارتش در روز 29 فروردین

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

تمرینات ویژه60 بالگرد ارتش در روز 29 فروردین

پست توسط hani1459 »

فرمانده هواپیمایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران(هوانیروز) گفت: بالگردهای هوانیروز در رژه امسال نیروهای مسلح در 29 فروردین با اقتدار شرکت می کنند.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ایرنا، امیر کیومرث احدی روز چهارشنبه با اعلام آمادگی کامل این نیرو برای برگزاری این رژه خاطرنشان کرد که این رژه در صوت مساعد بودن شرایط جوی برگزار خواهد شد.
احدی این موضوع را نیز یادآور شد که برغم آمادگی هوانیروز برای برگزاری این رژه، بالگردهای هوانیروز پیش از این رژه تمرینات ویژه ای را برگزار خواهند کرد.
وی اظهارداشت: در این رژه قرار است 60 فروند بالگرد هوانیروز از جمله بالگردهای 'جت رنجر' (206)، ' یو اچ وان'(205)، ' کبری '(209)، ' اصفهان' (214) و شنوک حضور یابند.
بالگرد اصفهان به دلیل آن که برای نخستین بار و با توجه به شرایط آب و هوایی ایران ساخته و در اختیار هوانیروز اصفهان قرار گرفته به این نام شناخته می شود و در واقع نوع پیشرفته و بهینه سازی شده بالگرد 205 است.
هواپیمایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با دارا بودن بزرگترین ناوگان بالگردی در منطقه خاورمیانه ، نیروی متخصص، امکانات و تجهیزات گسترده و انواع وسایل پرنده در نقاط مختلف کشور ،نقش بسیار تاثیرگذاری در مدیریت و کاهش اثرات بلایای طبیعی در دهه های اخیر ، کنترل بحرانها و کاهش آلام و صدمات وارد به مردم در زمان بحران را داشته است.
mashreghnews
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Major I
Major I
پست: 733
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۴:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2456 بار
سپاس‌های دریافتی: 3097 بار

Re: تمرینات ویژه60 بالگرد ارتش در روز 29 فروردین

پست توسط mm1990 »

بالگرد اصفهان همون بالگرد 214 هست دیگه.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”