شيطنت‌هاي سياسي ورزشي العربيه عليه ايران ادامه دارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 389
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۰, ۹:۲۶ ب.ظ
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

شيطنت‌هاي سياسي ورزشي العربيه عليه ايران ادامه دارد

پست توسط HESAM-007 »

خبرگزاري فارس: سايت خبري وابسته به شبكه العربيه در ادامه شيطنت‌هاي خبري خود بار ديگر چهار ديدار بين باشگاه‌هاي ايران و عربستان را در فضاي سياسي منطقه وارد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در آستانه سفر چهار نماينده عربستان براي رويارويي با نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان فوتبال آسيا، برخي از مسئولان غير ورزشي و تعدادي از رسانه هاي عربستاني شيطنت‌هايي را آغاز كرده‌اند.
شبكه العربيه كه از سوي سياستمداران سعودي حمايت مي شود، در يك ماه اخير با ورود به فضاي ورزشي جوسازي‌هاي زيادي را عليه باشگاه‌هاي سپاهان، استقلال،‌ پرسپوليس و ذوب آهن آغاز كرده است.
اين شبكه با انتشار گزارش هاي متعددي، مدعي شده كه فضاي ايران امن نيست و بايد مسابقه نماينده هاي عربستان با ايراني‌ها در شهرهاي ديگري به غير از اصفهان و تهران برگزار شود.
انتشار چنين اخبار و گزارش هايي واكنش منفي مردم و مسئولان ورزشي ايران را در پي داشته و مديران فيفا و كنفدراسيون فوتبال آسيا نيز اين ادعا را به صراحت رد كرده اند.

العربيه در ادامه اين جو سازي ها امروز نيز با انتشار مطلبي نوشت: چهار باشگاه فوتبال عربستان در ماه مي براي برگزاري ديدارهاي برگشت سري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا با تيم‌هاي ايراني در ايران ديدار خواهند داشت و در اين ميان بيم آن مي‌رود كه مشكلات سياسي پيش آمده بين ايران و آل سعود فضاي اين مسابقات را تحت تأثير خود قرار دهد.
باشگاه‌هاي الشباب، الاتحاد، النصر و الاهلال به زودي به ايران سفر خواهند كرد تا به ترتيب برابر ذوب آهن، پيروزي، استقلال و فولاد مباركه سپاهان صف‌آرايي كنند.
بسياري از مقامات كشور عربستان و مسئولين ورزشي پيش از اين خواستار بازي با ايران در كشور ثالث شده‌اند!

فدراسيون فوتبال عربستان نيز پيش ازاين با ارسال نامه‌اي به كنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) دلايل هراس خود از مسائل امنيتي در ايران را شرح داده بود.
سايت مذكور كه پيش از اين نيز بارها در تنش زايي و سياه‌نمايي تلاش كرده در گزارش منتشر شده نيز ضمن استفاده از نام مجعول خليج ع ر ب ي تلاش غير حرفه‌اي و واضحي در ناامن جلوه دادن ايران داشته كه البته پيش از اين كنفدراسيون فوتبال آسيا اين ادعا را واهي و بي اساس عنوان كرده است.
انتهاي پيام/

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”