استقرار سامانه موشکی صیاد2 در یگان‌های پدافند هوایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

استقرار سامانه موشکی صیاد2 در یگان‌های پدافند هوایی

پست توسط hani1459 »

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به تحویل سامانه موشکی صیاد2 گفت: ورود این سامانه موشکی به چرخه پدافند هوایی کشور، باعث افزایش برد، افزایش ارتفاع و افزایش قدرت رهگیری دفاع موشکی می‌شود.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)با اشاره به تست و تحویل سامانه موشکی صیاد2 به قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)، اظهار داشت: ورود این سامانه موشکی به چرخه پدافند هوایی کشور، باعث افزایش برد، ارتفاع و قدرت رهگیری دفاع موشکی می‌شود.
وی در خصوص ویژگی این سامانه موشکی تصریح کرد: ارتقای سیستم و دیجیتالی شدن آن، قدرت و دقت سامانه موشکی مرصاد2 را افزایش داده است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ادامه داد: سامانه موشکی صیاد2 در حال ورود به چرخه پدافند هوایی کشور است و بزودی در چرخه پدافند هوایی از آن استفاده می‌کنیم.
اسماعیلی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: استفاده از پتانسیل همه نیروهای مسلح در بعد دفاع هوایی برابر با دکترین دفاع هوایی کشور و استفاده از همه سامانه‌ها و تجهیزات و بسیج نیروی انسانی و بسیج سامانه‌ها در یک مجموعه منسجم تحت لوای فرماندهی کل قوا و فرماندهی ارتش که در قرارگاه پدافند هوایی نمایان می‌شود از مهمترین برنامه‌های پیش روی قرارگاه است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در پایان خاطرنشان کرد: وقتی عنوان می‌شود پدافند هوایی در اولویت اول است به طبع تهدیداتی که متناسب با این اولویت است یک شکل و شمایل خاصی خواهد داشت یعنی دشمن اگر جرات این را پیدا کند که وارد میدان کارزار با ما شود بایستی از تجهیزات بسیار پیشرفته علیه ما استفاده کند بنابراین آمادگی ما آمادگی امروز و دیروز نیست و باید برای فردا آماده باشیم.
مشرق
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”