نمونه اولیه روباه سیاه رونمایی شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

نمونه اولیه روباه سیاه رونمایی شد

پست توسط Mr.Amirhessam »

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]به گزارش سرویس خبری میلیتاری پارسی ، شركت Eltics متعلق به رژيم اشغالگر قدس با انتشار يك ويدئو كوتاه از يك طرح پنهانكار حرارتي رو نمايي كرد . در اين ويدئو نتايج حاصل از آزمايشات اخير جهت نصب پنل هاي بزرگ حرارتي بر روي يك خودرو لندرور به تصوير كشیده می شود كه با استفاده از اين پنل ها اثر خودرو در دوربين هاي حرارتي محو مي گردد .
 [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif lang=FA]اين سيستم كه نمونه اوليه سيستم فعال –تطبيقي و چند طيفي روباه سياه به حساب مي آيد با استفاده از يك دوربين حرارتي اقدام به شبيه سازي پس زمينه نموده و با كمك پردازشگر و كنترلر هاي خود ، افكتهاي لازم را بر روي پنلهاي جلو ، پشت سر و دو طرف خودرو ايجاد مي نمايد و بدين وسيله خودرو مورد نظر را در پس زمينه محو مي گرداند . 

 [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif lang=FA]
تصویر
  
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif lang=FA]سيستم روباه سياه ، با مديريت توزيع حرارت بر روي پنل ها ، سنسورهاي دشمن را فريب مي دهد و در نتيجه شناسايي ، اكتساب و رهگيري هدف تا حدود زيادي غير ممكن مي گردد . پنلهاي اين سيستم مي تواند 80 متر مربع را پوشش دهد كه اين مساحت جهت پوشش خودروهاي بزرگ در تمامي جهات كافي مي باشد . همچنين در اين سيستم از پنجره هاي ويژه اي استفاده شده است كه اثر حرارتي ناشي از قسمتهاي خنكتر خودرو را نيز به حداقل مي رساند . سيستم كنوني تمامي طول موج مادون قرمز يعني طول موج 3-5 تا 8-12 ميكرون كه سنسورهاي حرارتي در آن كار مي كنند را پوشش مي دهد . 


 [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif lang=FA]تصویر 


 [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif lang=FA]قابليت ديگر سيستم روباه سياه آن است كه پس زمينه را به نحوي شبيه سازي نمايد كه يك تانك در دوربين هاي حرارتي به نظر يك كاميون ، جيپ ، يك خودرو دفاع ضد هوايي و ... به نظر برسد و بدين وسيله ، اطلاعات غلط در اختيار نيروهاي دشمن قرار گيرد . 
 [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif lang=FA] [HR] [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif lang=FA]منبع : [External Link Removed for Guests]    
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 119
تاریخ عضویت: شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ ب.ظ
محل اقامت: مرکز انجمنهاي تخصصي
سپاس‌های ارسالی: 415 بار
سپاس‌های دریافتی: 344 بار

Re: نمونه اولیه روباه سیاه رونمایی شد

پست توسط kimia 55 »

ويدئو
۱۵ مگا بایت
[External Link Removed for Guests]
بهترین سخنان را به گوش هوش بشنوید و با اندیشه روشن و ژرف بینی آنها را بررسی کنید. هر مرد و زن راه نیک و بد را شخصاً برگزینید تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”