شعاع عملیاتی F-35 کمتر از برآوردهای اولیه می باشد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

شعاع عملیاتی F-35 کمتر از برآوردهای اولیه می باشد

پست توسط Mr.Amirhessam »

 [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]تصویر
به گزارش سرویس خبری میلیتاری پارسی ، با توجه به اسنادی که پنتاگون ، وزارت دفاع آمریکا ، منتشر کرده است ، به نظر می رسد جنگنده در حال ساخت F-35 A Lightening II شعاع پروازی کمتری نسبت به پیش بینی های انجام شده دارد .
  
 [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بر اساس گزارش مورخ 31 دسامبر پنتاگون ، تخمین زده می شود این هواپیما دارای شعاع عملیاتی برابر با 584 ناتیکال مایل باشد که اندکی کمتر از شعاع عملیاتی لازم ، یعنی 590 ناتیکال مایل می باشد . کاهش شعاع عملیاتی این جنگنده از آنجا اهمیت دارد که در برخی از سناریوهای پنتاگون برای اجرای عملیات و درگیری در اقیانوس آرام شعاع پرواز جنگنده عاملی کلیدیست .   
 [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]پیش از این ، مسئولین برنامه ساخت این جنگنده تخمین زده بودند این هواپیما قادر است بدون سوختگیری به اهدافی در فاصله 690 ناتیکال مایلی حمله نماید . این گزارش می افزاید ، کاهش شعاع عملیاتی این جنگنده به دلیل مشکلات ظرفیت و مصرف سوخت و آویونیک هواپیما می باشد اما هنوز به طور کامل مشخص نگردیده است . همچنین ، تخمین های انجام شده بر اساس داده های اولیه می باشد و آزمایشات بیشتری برای کشف علت اصلی لازم می باشد .    [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
در این گزارش به کاهش شعاع عملیاتی نمونه های B و C این جنگنده نیز اشاره شده است با این وجود شعاع تخمینی کنونی ، نیازهای عملیاتی نمونه های B و C را پوشش می دهد . شعاع عملیاتی نمونه B این هواپیما 469 ناتیکال مایل و شعاع عملیاتی نمونه C این جنگنده 615 ناتیکال مایل گفته شده است .
  
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif] 
منبع :defensenews.com   [External Link Removed for Guests]  
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
  
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”