<<<<تحویل سری جدید موشکهای بالستیک در 3خرداد >>>>

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

<<<<تحویل سری جدید موشکهای بالستیک در 3خرداد >>>>

پست توسط hani1459 »

تحویل سری جدید موشکهای بالستیک در 3خرداد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که گفته می‌شود که برخی از مقامات سازمان ملل مدعی شده‌اند بین ایران و کره شمالی فناوری موشکی رد و بدل می‌شود، این موضوع را رد کرد.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از فارس، سردار احمد وحیدی در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در خصوص ادعای غربی‌ها مبنی بر تبادل تسلیحات موشکی بین کره شمالی و جمهوری اسلامی ایران، این موضوع را رد کرد و اظهار داشت: ایران در عرصه صنعت دفاعی کاملا خودکفا است و نیازی به کشورهای دیگری ندارد و هیچ چیزی در این حوزه بین ما تبادل نشده است.
در روزهای اخیر سازمان ملل در گزارشی مدعی شد جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی با همدیگر در عرصه صنایع موشکی تبادل کالا داشتند.
*برخی شناورها و یک سری از موشک‌های بالستیک 3 خرداد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد
خبرنگاری از وزیر دفاع و پشتیبانی درباره آخرین اخبار مربوط به صنعت دفاعی سؤال کرد که وحیدی پاسخ داد: در سالروز آزاد سازی خرمشهر (3 خرداد) پروژه‌های جدیدی در حوزه دفاعی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند که برخی شناورها و یک سری از موشک‌های بالستیک و برخی از عنوان مهمات جدید از جمله آنها است.
وی درباره ویژگی‌های موشک‌های بالستیک جدید گفت که این سلاح‌ها جزء سلاح‌هایی است که قبلا تحقیقات آنها به ثمره رسیده‌ و اکنون به مرحله تحویل رسیده و طی مراسمی به بهره‌برداری می‌رسد.
مشرق
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”