نامه سرهنگی از ایران به سرهنگی از عربستان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

نامه سرهنگی از ایران به سرهنگی از عربستان

پست توسط HORLIKAN »

سرهنگ بازنشسته سيدمصطفي سياح در سایت الف نوشت:

به: همقطارم، سرهنگي از ارتش عربستان

سلام عليكم؛

درهفته‌هاي اخير خبر دخالت واحدهاي نظامي ارتش شما در بحرين، به دعوت خانواده آل خليفه براي سركوب مردم معترض اين كشور توجه محافل سياسي و نظامي منطقه را جلب كرده است. تصاويري كه از شدت عمل واحدهاي نظامي شما در سركوب مردم بي‌دفاع و مسلمان بحرين از تلويزيون ها پخش مي شود، دل هر انساني را به درد مي‌آورد.

همقطار!

هيچ با خود فكر كرده‌اي كه چرا ارتش عربستان براي سركوب يك قيام مردمي بكار گرفته شده است؟ هيچ از خود پرسيده اي كه چرا ارتش اسرائيل از ارتش شما هيچ ترسي و نگراني ندارد اما مردم بي‌دفاع بحرين بايد از اسلحه و خشونت شما هراسان و نگران باشد؟!

جناب سرهنگ!

شنيده‌ام كه سفير عربستان سعودي در مصر، ايران را تهديد به حمله نظامي كرده است! مطمئن هستم كه جناب سفير خودش هم مي‌داند كه تهديدش چقدر مضحك است. من بخشي از خدمتم را در شرايطي گذراندم كه ارتش ايران تحت الحمايه ارتش آمريكا بود و مستشاران نظامي آمريكا در ارتش ايران همه كاره بودند. پس مي‌توانم درك كنم كه شما چقدر از نظاميان آمريكايي حساب مي‌بريد و چقدر ارتش آمريكا را با ابهت و با هيبت مي‌بينيد. اما همين ارتش پرابهت از نظر شما، سالها انگشت بر روي ماشه گذاشته بود و ايران را تهديد به حمله نظامي مي‌كرد اما هيچگاه جرات چكاندن ماشه را نيافت. ارباب شما جرات حمله نظامي به ايران را ندارد، چه رسد به ارتش شما كه نوچه دست چندم او هستيد.

برادر عرب!

در تاريخ مشهور است كه مردان عرب افرادي بسيار با غيرت و حساس به شرف و ناموس بوده اند، سرشان را مي‌دادند اما بي شرفي و بي‌غيرتي را تحمل نمي‌كردند. من نمي‌دانم از آن روحيه و فرهنگ مردان تاريخي عرب چرا هيچ ذره‌اي در نظاميان امروز عربستان باقي نمانده است و شما چطور ساكت و تماشاگر مي‌مانيد تا نظاميان اسرائيل زنان و مردان فلسطيني را قتل عام و هتك حرمت كنند؟ غيرت و شرف اسطوره اي عرب پيشكش، شما حتي اگر به اندازه يك نوجوان غيرنظامي هم غيرت و مردانگي داشتيد، بايد بابت اسلحه كشيدن به روي زنان بي‌دفاع بحرين از خجالت آب مي‌شديد و به زمين فرو مي رفتيد.

برادر مسلمان‌ام!

اگر هنوز مسلمان هستي به قبله و كتاب و سنت رسول الله (صلواه الله عليه آله و سلم) و روز جزا اعتقاد داري، لحظه‌اي از خود بپرس به چه بهانه و دليلي بسوي زنان و مردان بي دفاع بحريني دستور شليك مي‌دهي؟ اگر فرداي قيامت، رسول الله(ص) از تو بپرسند كه چرا زن و بچه بحريني را كشتي، چه جوابي خواهي داد؟ آيا مي‌گويي براي دفاع از آل خليفه؟

براي دفاع از خانواده‌اي فاسد و دست نشانده انگليسي هاي مشرك؟

برادر مسلمان‌ام!

اگر هنوز به قرآن و قيامت اعتقاد داري، بايد بپذيري كه اين دو روزه دنيا مثل برق مي‌گذرد و درجه و لباس و حقوق و همه دنيا به اين نمي‌ارزد كه آخرت خود را فداي اين دنيا كني.

به عنوان برادري مسلمان به تو مي‌گويم كه به نداي وجدانت گوش بده و دين و آخرت خودرا بخاطر چند روز حكومت بيشتر آل خليفه فدا نكن.

والعاقبه للمتقين
برادر شما: سرهنگ بازنشسته سيدمصطفي سياح
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”