آمادگي ارتش براي حضور در فضاي سايبري

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

آمادگي ارتش براي حضور در فضاي سايبري

پست توسط hani1459 »

فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران گفت: ارتش ايران همانند ساير ارتش هاي جهان براي حضور در فضاي سايبري و مقابله با هرگونه حملات سايبري آماده است.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ايرنا، امير احمدرضا پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران خاطرنشان كرد: فضاي سايبر، فضايي است كه امروز بر جامعه جهاني حاكم شده و ارتش هاي جهان در حال استفاده از آن هستند.
وي اظهارداشت: امروز ارتش هاي مدرن جهان سعي كرده اند كه تجهيزات و ادوات لازم براي حضور در اين فضا را آماده و از آن استفاده كنند.
فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران تصريح كرد: ارتش جمهوري اسلامي ايران نسبت به اين فضا بيگانه نبوده و خود را براي حضور در فضاي سايبري آماده كرده و ساز و كارهاي آن نيز تعريف شده است.
امير پوردستان خاطرنشان كرد: تجهيزات مورد نياز براي حضور در اين فضا امروز توسط صنايع دفاعي جمهوري اسلامي ايران در حال آماده شدن است.
وي همچنين گفت: ارتش جمهوري اسلامي ايران مي تواند در اين فضا پدافند لازم را داشته باشد و حتي در مواقعي كه لازم است آفند لازم را نيز داشته باشد.
فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران با رد اين ادعا كه حضور نيروهاي بيگانه براي كشورهاي منطقه امنيت را به دنبال دارد، اظهارداشت: كشورهاي منطقه اين قابليت و توانمندي را دارند كه خود بتوانند امنيت منطقه را تامين كنند.
امير پوردستان تاكيد كرد حضور نيروهاي بيگانه در منطقه خاورميانه نه تنها مشكلات منطقه را حل نمي كند بلكه ممكن است مشكلاتي را هم براي منطقه ايجاد كند.

mashregh
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”