فزایش غنی سازی و تنش بین ایران و اسراییل و آمریکا و اعراب

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 90 بار

فزایش غنی سازی و تنش بین ایران و اسراییل و آمریکا و اعراب

پست توسط fardinstst »

افزایش غنی سازی 20 درصد و تنش بین ایران و اسراییل و آمریکا و کشور های عربی دریای پارس

سلام به همه بچه ها این اولین مطلبمه اگه تازه کارم ببخشید.

با اعلام خبر افزایش غنی سازی 20 درصد اسراییل گفته که درباره راه حل نظامی بیشتر فکر میکنیم تصویر و همزمان فرماندهان ایران گفتند که اسراییل در حد این حرف ها نیست تصویر و ایران دو زیر دریایی کلاس کیلوش رو به دریای سرخ فرستاده(طبق گزارش خبرگزاری فارس) تا به اسراییل نزدیک باشه(به نظر من) تصویر.هر روز یک کارشناس اسراییلی خواستار بازبینی و... در حل مساله به صورت نظامی شده ولی ایران از افزایش غنی سازی 20 در صد دست نمیکشه تصویر و امریکا هم تهدید به تحریم های بیشتر کرده و تو این وسط عرب ها(کشور های حوزه دریای پارس) دوباره تهدید هاشونو شروع کردن تصویر البته جنبه عملی که نداره و اینو از آمریکا یاد گرفتن و این وسط هم وزیر دفاع گفته:آمریکا هم نمیتواند مارا تهدید کند چه برسد به کشورهای عربی . تصویر

من فکر میکنم همه این ها مثل سال 85 جنگ روانیه تصویر ولی این که ایران دو زیردریاییش رو به دریای سرخ و نزدیک اسراییل فرستاده بی سابقه است تصویر . نظر شما چیه لطفا هر نظری دارید بگید ممنون میشم. تصویر تصویر تصویر
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 815 بار
سپاس‌های دریافتی: 110 بار

Re: فزایش غنی سازی و تنش بین ایران و اسراییل و آمریکا و اعرا

پست توسط sevrous »

با سلام خدمت شما.در مورد كيفيت وتوان نظامي ايالات متحده بهتر به اين سايت مراجعه كنيدتا به توانايي اين كشور در ضمينه نظامي و توان ان اشنا سويدhttp://en.wikipedia.org/wiki/Equipment_of_the_United_States_Armed_Forces اما اين كه ايران به سواحل اسراييل زير دريايي فرستاده تنها واكنشي به اقدام اسراييل در فرستادن زير دريايي دلفين اين كشور به سمت سواحل ايران است وجنبه كاملا تبليغاتي داره(زيرا وقتي شما زير دريايي در كنار سواحل قرار ميديد 3احتمال داره جاسوسي يا حمله باموشكهاي كروز وبالستيك ويا فرستادن كامندو ها كه هر 3احتمال خارج از توان نظامي زير دريايي هاي ايران است)اما قطعا جنگ فعلا روي نميده زيرا ايران يك تهديد بالقوه است نه بالفعل.وغني سازي هم زير نظر اژانس است.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”