دسكين: ارتش سايبري ايران مي‌تواند به اسرائيل آسيب بزند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster
پست: 226
تاریخ عضویت: شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۹, ۲:۳۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

دسكين: ارتش سايبري ايران مي‌تواند به اسرائيل آسيب بزند

پست توسط metal_korn »

خبرگزاري فارس: رئيس سابق امنيت عمومي رژيم صهيونيستي (شاباك) تاكيد كرد كه ارتش سايبري ايران مي‌تواند خسارت‌هاي استراتژيك به تل‌آويو وارد آورد.

تصویر

به گزارش فارس به نقل از رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي، "يوال دسكين " طي سخناني در كنفرانسي درباره جنگ الكترونيك كه در مركز پژوهش‌هاي امنيت ملي در دانشگاه تل‌آويو برگزار شد، با اشاره به تشكيل "ارتش‌هاي سايبري " در سراسر جهان از جمله ايران و سوريه تاكيد كرد كه اين ارتش‌ها مي‌توانند خسارت‌هاي استراتژيكي به اسرائيل وارد آورند.

وي اظهار داشت: ايران اعلام كرده است كه در حمايت از گنج‌هاي فرضي و حملات هجوم سرمايه‌گذاري كرده است و سوريه نيز به دليل اعتراض‌ها ارتش سايبري تشكيل داده است.

دسكين افزود: سخن ما در مورد يك تهديد حاشيه‌اي نيست بلكه يك واقعيت موجود است.

در همين زمينه نخست‌وزير رژيم صهيونيستي تاكيد كرد كه تل‌آويو از چند جهت در معرض حملات سايبري قرار گرفته و اين رژيم بايد در فضاي سايبري و جنگ الكترونيكي به قدرت مهم جهان تبديل شود.

"بنيامين نتانياهو " طي سخناني در كنفرانسي درباره جنگ الكترونيك كه در مركز پژوهش‌هاي امنيت ملي در دانشگاه تل‌آويو برگزار شد، گفت كه اسرائيل بايد در فضاي سايبري به قدرت مهمي تبديل شود و اين امر نه تنها براي امنيت اسرائيل مهم است بلكه اسرائيل را در قرن 21 قرار مي‌دهد.

وي افزود: پيشرفت سريعي كه در زمينه سايبري اتفاق مي‌افتد ما را از چند جهت در معرض حملات قرار مي‌دهد كه از جمله آن هوا، امنيت، بانك‌ها و ارتباطات است.

وي به تشريح دشواري‌هايي كه در فضاي سايبر وجود دارد، پرداخته و تصريح كرد: توانايي براي دستيابي به موازنه بازدارندگي در زمينه امنيت و تمامي آنچه كه مربوط به "جنگ سايبري " است به ادغام بين دفاع و بازدارندگي بستگي دارد.

نتانياهو افزود: ايجاد موازنه بازدارندگي دشوار است زيرا هويت مهاجم در زمان هجوم يا پس از آن روشن نيست، موضوع امنيت بسيار پيچيده است و ما مدت‌هاي طولاني است كه به چگونگي دفاع از دستگاه‌هاي مركزي اسرائيل در مقابل حملات الكترونيكي مي‌انديشيم.
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن [FONT=Impact] پاک    میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

  غرب علیه مردم ایران  بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”