سقوط یک فروند جنگنده اف 15 ژاپن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

سقوط یک فروند جنگنده اف 15 ژاپن

پست توسط Shahbaz »

  [External Link Removed for Guests]  


تمامی هواپیماهای ناوگان جنگنده های اف 15 این کشور در پی سقوط یک فروند از این جت ها در دریای شرق چین ، زمینگیر شدند .


وزارت دفاع ژاپن دستور ماندن این هواپیماها را بر روی زمین تا تحقیقات درباره علت سقوط هوایپمای اف 15 در روز سه شنبه صادر کرد.

براساس بیانیه وزارت دفاع ژاپن ، خلبان این هواپیمای اف - 15 که از پایگاهی در جزیره اوکیناوا به پرواز درآمده بود و در جریان ماموریت آموزشی عادی سقوط کرد، هنوز پیدا نشده است و حدود 6 فروند کشتی نیروی دریایی برای یافتن وی بسیج شده اند.

بقایا و لاشه دم این هواپیما در اقیانوس یافته شده است اما هنوز معلوم نیست که خلبان موفق به بیرون پریدن از هواپیما شده است .


ژاپن که با داشتن 202 فروند هواپیمای جنگنده اف - 15 عمده ترین کشور خارجی استفاده کننده از این جت ساخت آمریکا است ، اکنون در پی هواپیمای مدرن تری برای نوسازی ناوگان فرسوده خود است .

ارتش آمریکا که به شدت به این هواپیماها وابسته است قصد دارد جنگنده های اف - 15 خود را با هواپیماهای اف - 35 و اف - 22 جایگزین کند.

نسخه ژاپنی اف - 15 که ابتدا به وسیله شرکت مک دانل داگلاس و سپس بوئینگ ساخته می شد ، در ژاپن به وسیله شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی ساخته می شود .
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”