بازديد رهبري از جديدترين شناور موشك‌انداز نيروي دريايي ارتش

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

بازديد رهبري از جديدترين شناور موشك‌انداز نيروي دريايي ارتش

پست توسط Shahbaz »

در جريان سفر فرمانده كل قوا به بندرعباس صورت گرفت؛
بازديد رهبري از جديدترين شناورهاي موشك‌انداز نيروي دريايي ارتش
خبرگزاري فارس: حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در جريان بازديد از منطقه يكم دريايي ارتش در بندرعباس، از جديدترين شناورهاي موشك‌انداز اين نيرو بازديد كردند.

تصویر
به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، به دنبال اعلام فرماندهان عالي‌رتبه نيروي دريايي ارتش مبني بر تجهيز و نوسازي شناورهاي سطحي به منظور انجام مأموريت‌هاي جديد، ناو لجستيك "جمهوري اسلامي سيريك " به سامانه‌هاي موشك‌انداز تجهيز و از يگان پشتيباني و خدمات رزمي به يگان موشك‌انداز تبديل شده است.

همچنين با ايجاد تغييرات در سامانه‌هاي رزمي ناوچه فجر، اين ناوچه به سامانه‌هاي پرتاب موشك‌هاي سطح به سطح مجهز و از يگان توپدار به يگان موشك‌انداز تغيير كاربري داده است.

به گزارش فارس، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي فرمانده معظم كل قوا در سفر اخير به منطقه يكم دريايي بندرعباس، از ناو سيريك و ناوچه فجر بازديد كرده و از نزديك در جريان تغييرات صورت گرفته در اين شناورها قرار گرفتند.

پيش از اين امير دريادار سيد محمود موسوي معاون عمليات نيروي دريايي ارتش در گفت‌وگو با فارس، از برنامه‌ريزي اين نيرو براي تجهيز شناورهاي پشتيباني و خدمات رزمي به سامانه‌هاي موشكي سطح به سطح خبر داده بود.
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 26
تاریخ عضویت: شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰, ۷:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 70 بار
سپاس‌های دریافتی: 62 بار

Re: بازديد رهبري از جديدترين شناور موشك‌انداز نيروي دريايي ا

پست توسط Delta Force »

فروند دوم جماران کی بهره برداری میشه ازش؟
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”