ايران قادر به صدور محصولات و دانش فنی- دفاعی است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

ايران قادر به صدور محصولات و دانش فنی- دفاعی است

پست توسط Mr.Amirhessam »

مديرعامل سازمان صنايع هوافضا گفت: امروز ايران اسلامي علاوه بر صادرات محصولات صنعتي و دفاعي قادر به صدور تكنولوژي و دانش فني - دفاعي است.

به گزارش بخش دفاع و امنیت میلیتاری پارسی به نقل از ايرنا ،سردار سرتيپ پاسدار فرحي ‌در جمع كاركنان و مديران ارشد سازمان صنايع هوافضا با بيان اين كه محصولات دفاعي هوافضاي كشور مبتني بر يافته‌هاي علمي مدرن است، اظهار داشت: توليدات دفاعي براي رسيدن به خود‌كفايي‌ است.
رييس سازمان صنايع هوافضا، افتتاح پي‌در‌پي پروژه‌هاي هوافضا و افزايش مداوم كيفيت محصولات دفاعي را نتيجه تلاش و زحمات شبانه‌روزي دست‌اندركاران اين حوزه دانست و افزود: رزمايش پرتاب همزمان بيش از 14 موشك با دقت بسيار بالا‌، پيشرفت برنامه 5 ساله پنجم سازمان هوافضا كه بايد تا سال 1393 تكميل شود، رسيدن به رضايتمداري مشتري و كسب رتبه اول صادرات در سطح وزارت دفاع با وجود تحريم‌ها و فشارهاي بين‌المللي، نشان دهنده دستيابي اين سازمان به يافته‌هاي اصيل خودباوري و خودكفايي و بي‌نياز شدن از كمك خارجي است.
سردار فرحي، فلسفه ساخت توليدات دفاعي در ايران را با ديگر كشورها متفاوت خواند و تصريح كرد: تفاوت سازندگان موشك در ايران با ديگر توليدكنندگان موشك در دنيا در ايمان‌، تعهد‌، ديانت و عشق به انقلاب اسلامي‌ است.
وي يادآور شد: توفيق سازمان صنايع هوافضا تنها در توليدات فضايي نبوده است، اين سازمان در عرصه تحقيقات نيز موفقيت‌هاي چشمگيري داشته است كه كسب رتبه نخست تحقيقات وزارت دفاع و كسب نيمي از جوايز جشنواره تحقيقاتي اين وزارتخانه از جمله اين افتخارات است.
سردار فرحي با يادآوري فرمايشات رهبر معظم انقلاب در جمع پاسداران و تاكيد ايشان بر مفهوم پاسداري از انقلاب گفت: رهبر فرزانه انقلاب فرمودند‌‌:'انقلاب يعني تحرك يعني تحول يعني جوشش، يعني دنبال بهتر و بالاتر رفتن و پاسداري از انقلاب نيز با محافظه‌كاري و حفظ وضع موجود سازگاري ندارد'.
وي ادامه داد: ما بايد سعي كنيم با حركت‌هاي انقلابي، با جوشش، با تحرك و با جديت‌، عقب‌ماندگي‌ها را جبران و فاصله ها را پر كنيم تا كشوري نمونه و پر از افتخار براي نسل آينده بسازيم.
وي خاطرنشان كرد: در سازمان هوافضا تلاش براي بهتر شدن وجود دارد و دستاوردهاي جديد در حوزه هوافضا برگرفته از اين تفكر است.
رييس سازمان صنايع هوافضا تاكيد كرد دو بار پرتاب ماهواره به فضا با حداقل هزينه‌ و امكانات ‌و با بهترين كيفيت انجام شد كه دشمنان را وادار به تمكين در مقابل دستاوردهاي نوين ايران كرد.
سردار فرحي افزود: اين موفقيت نتيجه نگاه استراتژيك به حركت انقلابي و مفهوم پاسداري از انقلاب است.
[External Link Removed for Guests]
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”