نیروی دریایی ارتش "شب حمله ای" است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

نیروی دریایی ارتش "شب حمله ای" است

پست توسط hani1459 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]دریادار سیاری گفت: با دسترسي گسترده به آب‌هاي آزاد، امروز به مرحله‌اي رسيده‌ايم كه توانايي ناوهاي موشك‌افكن ما بسيار فراتر از خليج فارس است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ایرنا، اميردريادارحبيب‌الله سياري چهارشنبه در آيين توديع و معارفه فرماندهان منطقه دوم نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي افزود: نيروي دريايي درنهايت آمادگي است و توانايي كامل براي دفاع در مقابل حمله‌هاي ناگهاني دشمنان را دارد و در اصطلاح شب حمله‌اي است.
وي اضافه كرد: نيروي دريايي گوش به فرمان ولايت فقيه است و در اين مسير حركت مي كند و اين براي اين نيرو يك افتخار بزرگ است.
سياري اظهارداشت: توجه به آموزش، ارتقاي مهارت پرسنل و توجه به معيشت آنان به منظور بازدهي بيشتر پرسنل و توجه به رعايت مسايل امنيتي بويژه در نيروي دريايي، راهبردي از مهمترين مسالي است كه بايد در سطح فرماندهي اين نيرو مورد توجه قرار گيرد.
وي بااشاره به اعزام 15 ناوگروه به آب‌هاي آزاد در دو سال گذشته اظهارداشت: حضور منطقه دوم نيروي دريايي ارتش كه در استان بوشهر مستقر است، در آب‌هاي آزاد پررنگ و تاثيرگذار است.
سياري يادآورشد: چرخ اقتصادي كشور در شمال خليج فارس و در جزيره خارك مي‌چرخد و اين منطقه در هشت سال دفاع مقدس توسط منطقه دوم نيروي دريايي محافظت شده است.
وي ادامه داد: باتوجه به اينكه استان بوشهر استاني ولايتمدار است، حفظ ارزش‌هاي اسلامي در منطقه در اين استان در اولويت است.
فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي با اشاره به وجود فضاي همدلي و تعامل در استان بوشهر گفت: اتحاد، هماهنگي، همدلي و تعاملي كه در استان بوشهر حاكم است، ستودني است و اين مساله در گزارشي كه به مقام معظم رهبري تقديم مي‌شود قيد خواهد شد.
وي افزود: اميدواريم منطقه دوم دريايي با حفظ اقتدار خود براي دستيابي به اهداف پيش‌بيني شده در راستاي حراست و صيانت از منطقه به اين تعاملات ادامه دهد.
در اين آيين با تقدير از خدمات اميردريادار حسين اشرفي، اميردريادار محمدرضا عباسيان به عنوان فرمانده منطقه دوم نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي معرفي شد.

مشرق
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”