آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال غرب

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال غرب

پست توسط hani1459 »

   آغاز عمليات جديد عليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال غرب كشور       تهران- روابط عمومي نيروي زميني سپاه از آغاز عمليات جديدي عليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال غرب كشور خبر داد.   
به گزارش ايرنا ، روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي روز شنبه اعلام كرد : پس از يك مهلت يك ماهه به گروهك تروريستي پژاك، نيروي زميني سپاه عمليات خود عليه اين گروهك را از سر گرفت.
در گزارش روابط عمومي سپاه اضافه شده است كه پس از يك مهلت يك ماهه در ماه مبارك رمضان به گروهك تروريستي پژاك براي عقب نشيني اشرار و تروريست‌هاي اين گروهك از مناطق مرزي شمال غرب كشور، بدليل عدم رعايت اين مهلت،رزمندگان قرارگاه حمزه سيدالشهداء (ع) نيروي زميني سپاه عمليات جديدي را آغاز كردند.
' اين عمليات با هدف پاكسازي مناطق آلوده مرزي شمال غرب كشور و عقب راندن گروهك‌ تروريستي پژاك از ارتفاعات منطقه عمومي سردشت آغاز و تاكنون ضربات سنگيني به اين گروهك وارد شده است'.
نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي خاطرنشان كرده است: اين عمليات تا پاكسازي كامل مناطق مرزي از لوث وجود ضد انقلاب، اشرار و تروريست‌ها و تامين امنيت پايدار و كامل و رفع موانع توسعه و پيشرفت منطقه ادامه خواهد داشت.
در اين گزارش آمده است:آمار تلفات وارده به ضد انقلاب و گروهك تروريستي پژاك متعاقباً اعلام خواهد شد.
ایرنا
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط hani1459 »

هلاكت و يا زخمي شدن 30 نفر از اعضاي گروهك تروريستي پژاك
تهران- سخنگوي عمليات شهداي كرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اعلام كرد: در ادامه سلسله عمليات شهداي كرد، دلاورمردان سپاه پاسداران از بعدازظهر روز جمعه تاكنون 30 نفر از اشرار عضو گروهك تروريستي پژاك را به هلاكت رساندند و يا زخمي كردند.
سرهنگ 'حميد احمدي' روز شنبه در منطقه عملياتي شمال غرب كشور در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار حوزه دفاعي ايرنا، افزود:عمليات پاكسازي منطقه شمال غرب كشور از وجود اعضاي گروهك تروريستي پژاك با قدرت ادامه خواهد داشت.
سرهنگ احمدي با بيان اين كه در ماههاي گذشته نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي عمليات پاكسازي را در حاشيه مرزهاي جمهوري اسلامي ايران در منطقه شمال غرب كشور آغاز كرده است،
گفت:شماري از اعضاي گروهك تروريستي پژاك در منطقه 'جاسوسان' و 'قنديل' دو نقطه مرزي كشور ، حضور دارند.
وي با بيان اين كه اعضاي گروهك تروريستي پژاك طي يك ماه گذشته همچنان در مرزهاي ما مستقر بوده اند، اظهار داشت:به دليل ماه مبارك رمضان و درخواست هايي كه اداره محلي كردستان از ما داشت، فرصتي يك ماهه به گروهك تروريستي پژاك داديم تا درست فكر كنند، درست تصميم بگيرند و خودشان از مرزهاي ايران خارج شوند.
سخنگوي عمليات شهداي كرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي يادآور شد:اداره محلي كردستان عراق هم درخواست داشت كه صحبت هايي را با اعضاي اين گروهك داشته باشد و از آنها خواست تا مرزهاي ايران را ترك كنند و اقدام تروريستي در داخل ايران اسلامي را متوقف كنند.
اين افسر عملياتي نيروي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي خاطرنشان كرد: اين فرصت پس از گذشت يك ماه به پايان رسيد و رزمندگان نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از ساعت 16 روز گذشته (جمعه) در منطقه جاسوسان واقع در منطقه عمومي سردشت در غرب روستاي دولتو و ارتفاعات مشرف به روستاهاي دولتو و جاسوسان، سرگله و كالي گله، آغاز كردند.
سرهنگ احمدي افزود: از روز گذشته دستگاههاي مهندسي فعاليت خود را آغاز كردند تا جاده هاي منتهي به نقطه صفر مرزي را بازسازي و تسطيح كنند و زمينه استقرار رزمندگان در مرزها را فراهم كنند.
وي اضافه كرد: عمليات مهندسي بدون درگيري شروع شد و دستگاههاي مهندسي راه افتادند اما بعد از مدتي از سوي اشرار به سمت گروههاي مهندسي تيراندازي شد و چندين گلوله خمپاره نيز شليك گرديد كه در جريان آن دو نفر از نيروهاي بومي كرد منطقه كه تامين دستگاهها را بر عهده داشتند، به شهادت رسيدند.
سرهنگ احمدي خاطرنشان كرد: اين اقدام تروريستي گروهك پژاك نشان داد كه اشرار اصرار دارند كه در ارتفاعات مرزي ما حضور داشته باشند.
وي گفت: بر اين اساس نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از ساعت 16 بعدازظهر ديروز (شنبه) درگيريها با اعضاي گروهك تروريستي پژاك را آغاز كرد و آتش خود را بر روي مواضع اين اشرار در ارتفاعات كالي گله و سرگله فرور ريخت كه اين اقدام تا پاسي از شب گذشته ادامه داشت.
سرهنگ احمدي با بيان اين عمليات نيروهاي سپاه امروز نيز ادامه داشته است، تلفات گروهك تروريستي پژاك را قابل ملاحظه توصيف كرد و گفت: ارتفاعات سرگله از وجود اين اشرار پاكسازي شده است.
سخنگوي عمليات شهداي كرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: ارتفاعات سرگله قسمتي از يال جاسوسان است كه از وجود اعضاي گروهك تروريستي پژاك پاكسازي شده است. عمليات در ارتفاعات جاسوسان و منطقه براي پاكسازي باقيمانده اين فريب خوردگان ادامه دارد.
وي در اشاره به روند شكل گيري گروهك تروريستي پژاك، گفت: از سال 1382 و در زماني كه حزب كارگران كرد كردستان تركيه (پ ك ك) از جانب آمريكا، اتحاديه اروپا و برخي كشورها در ليست گروهك هاي تروريستي قرار گرفت، گروهك پژاك با هدف ايجاد دور جديدي از فعاليت هاي پ ك ك و خروج اين گروه از بحران تشكيل شد و از سال 1384، با ورود به فاز نظامي درگيريهايي را در مناطق مرزي ايجاد كرد.
سرهنگ احمدي افزود: گروهك تروريستي پژاك به دليل اين كه عقبه و مقرهايي را در شمال عراق داشت، در مناطق مرزي جمهوري اسلامي اقدام به ايجاد ناامني و شرارت مي كرد و تروريست ها پس از انجام عملياتهاي پراكنده به مقرهاي خود بازمي گشتند.
وي افزود: اقدامات سپاه پاسداران همواره به منظور تامين امنيت مرزها و پاكسازي منطقه از لوث وجود اشرار و تروريستها است و اعضاي سپاه در اين راه جانشان را براي مردم فدا مي كنند.

ایرنا
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط hani1459 »

نسخه چاپيارسال به دوستان
70 كشته و زخمي پژاك در عمليات روزگذشته سپاه؛
سخنگوي سپاه: آتش‌بس با تروريست هاي پژاك فعلا مفهومي ندارد

خبرگزاری فارس: سخنگوي سپاه در عمليات شمال غرب با اشاره به درخواست آتش بس گروهك تروريستي پژاك گفت: خواسته ما اين است كه آنها ابتدا مرزهاي ما را ترك كنند و در حال حاضر اعلام آتش بس مفهومي ندارد.
خبرگزاری فارس: سخنگوي سپاه: آتش‌بس با تروريست هاي پژاك فعلا مفهومي ندارد

سرهنگ حميد احمدي سخنگوي سپاه در عمليات شمالغرب كشور در مقابله با گروهك تروريستي پژاك، در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس با اشاره به درخواست آتش بس از سوي اين گروهك تروريستي، گفت: بر اثر آتش سنگين سپاه بر روي اين گروهك تروريستي، آنها درخواست آتش بس كرده‌اند اما تاكنون تصميمي از سوي ايران در اين خصوص گرفته نشده است.

سخنگوي سپاه در عمليات شمالغرب كشور افزود: اعلام آتش بس با گروهك تروريستي پژاك مفهومي ندارد و خواسته ما اين است كه آنها ابتدا مرزهاي ما را ترك كنند تا بعدا اگر صحبتي لازم است، صورت بگيرد.

وي با اشاره به بيانيه منتشر شده از سوي اين گروهك مبني بر درخواست آتش‌بس اظهار داشت: اين بيانيه به هيچ وجه كامل و واضح نيست البته حكومت اقليم كردستان اعلام كرده است كه آنها امروز طي كنفرانس مطبوعاتي اعلام مي‌كنند كه نيروهايشان را از ايران خارج خواهند كرد كه در اين صورت شايد پاسخي به آنها داده شود و راه صحبت باز شود اما تاكنون سپاه به هيچ وجه به اين درخواست آنها پاسخ نداده است.

* 30 كشته و 40 مجروح، ميزان تلفات پژاك تا روز گذشته

احمدي در پايان در خصوص ميزان تلفات گروهك تروريستي پژاك تاكيد كرد: ميزان تلفات پژاك بسيار سنگين بوده ولي از آنجايي كه توپخانه هاي ما عقبه آنها را هدف قرار داده، اجساد آنها در دست ما نيست كه دقيقا اين ميزان را اعلام كنيم منتهي بر اساس گزارشات رسيده، آنها تا ظهر روز گذشته بيش از 40 مجروح و 30 كشته داشته‌اند اما آنچه كه مسلم است تلفات گروهك تروريستي قطعا بيشتر از اين تعداد است.

fars
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط hani1459 »

نقش ارتش در کنار سپاه در مقابله با پژاک
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در عملیات علیه گروهک تروریستی پژاک در شمال غرب کشور نیروی زمینی ارتش در کنار نیروی زمینی سپاه به انجام وظیفه مشغول هستند، گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در مرزهای زمینی، هوایی و آبی نداریم.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از مهر، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در خصوص اقدامات نیروی زمینی ارتش برای مقابله با گروهک تروریستی پژاک در شمال غرب کشور اظهار داشت: ظرفیتی که در پژاک وجود دارد آنقدر نیست که ما بخواهیم به عنوان یک تهدید از آن نام ببریم، زیرا تعدادی از اشرار دور هم جمع شده اند و اقدام به حرکت های مذبوحانه ای می کنند که بحمدالله با قدرت هم به آنها پاسخ داده می شود.
وی با بیان اینکه وظیفه نیروهای مسلح به ویژه نیروهای زمینی ارتش و سپاه است که با گروهک های تروریستی مثل پژاک که در مرزهای کشور مستقر هستند برخورد کنند، گفت: در عملیات علیه گروهک تروریستی پژاک در شمال غرب کشور نیروی زمینی ارتش و سپاه با محوریت نیروی زمینی سپاه به انجام وظیفه مشغول هستند.

پوردستان خاطرنشان کرد: درحال حاضر هیچ مشکلی در مرزهای زمینی، هوایی و آبی نداریم و نیروهای مسلح تحت امر فرماندهی معظم کل قوا با تمام توان خود آماده حراست و پاسداری از مرزهای کشور هستند.

وی با تاکید براینکه درعرصه دفاع زمینی حرفهای زیادی برای گفتن داریم، گفت: علاوه بر داشتن تجهیزات و ادوات نظامی پیشرفته مانند انواع توپ ها و تانک هایی با حجم آتش متناسب و همچنین تمرین تاکتیک های جنگ ناهمتراز در صورت تهدید احتمالی از سوی دشمنان قاطعانه ترین پاسخ را خواهیم داد.

به گفته فرمانده نیروی زمینی ارتش در زمینه جنگ الکترونیک و دفاع سایبری هم به پیشرفت های خوبی دست یافته ایم بطوریکه از توانمندی بالای دفاعی در این عرصه برخوردار هستیم.

پوردستان در پایان تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش مرتبا تهدیدات را رصد می کند و متناسب با تهدیدات خود را آماده کرده است.

به گزارش مهر، اواخر تیرماه سال گذشته عملیات هایی در مناطق مرزی شمال غرب کشور علیه گروهک تروریستی پژاک توسط نیروهای مسلح کشورمان آغاز شد و ضربات مهلکی به این گروهک تروریستی وارد شد تا اینکه چندی پیش این گروهک تروریستی درخواست آتش بس یک طرفه را ارائه کرد و پس از آن نیز روز گذشته نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای خواستار روشن شدن محتوای درخواست آتش‌بس یک طرفه گروهک تروریستی پژاک شد.
مشرق
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1454
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۸, ۱۱:۱۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8701 بار
سپاس‌های دریافتی: 13240 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط Java »

مسعود بارزاني از گروهك تروريستي پژاك و پ ك ك خواست از اقدامات شورشي خود عليه ايران و تركيه دست بردارند.

رئيس منطقه خودمختار كردستان عراق كه پيش از اين با در اختيار گذاشتن قسمتهايي از خاك عراق در جوار مرز ايران گروهك تروريستي پژاك را فعال كرده بود پس از شكست هاي سنگين اين گروهك در بيانيه اي به انتقاد از اقدامات اين گروه شورشي پرداخت.

بنابر گزارش آسوشيتدپرس، بارزاني در بيانيه خود آورده است: حضور مسلح پژاك و پ ك ك در مناطق كوهستاني كردستان عراق براي دو كشور همسايه بهانه اي براي حمله به كردستان عراق فراهم مي كند!

وي گفت: اگر اين دو گروه با توسل به خشونت و استفاده از خاك عراق به عنوان پايگاهي براي حمله به ايران و تركيه ادامه دهند اين موضوع باعث گسترش خشونت در منطقه كردستان عراق خواهد شد و به هيچ وجه به مشروعيت منطقه كردستان عراق كمكي نمي كند.

نيچر فان بارزاني معاون رئيس حزب دموكرات كردستان عراق هم از نيروهاي پژاك خواست تا از مبارزه مسلحانه دست بردارند.

وي در گفت وگو با هفته نامه كردي «روداو» گفت: اين ضروري است كه گروه پژاك از مبارزه مسلحانه دست بردارد چرا كه آن چه اين گروه انجام مي دهد در درجه اول به ساكنان منطقه كردستان ايران و بعد از آن به ساكنان كردستان عراق ضرر مي رساند.

بارزاني گفت: همچنين اين گونه اقدامات چيزي جز اعمال فشارها و ايجاد مشكلات بيش تر براي كردستان عراق به همراه ندارد و مشكلي را تغيير نخواهد داد.

او ادامه داد: گروه پژاك و پ.ك.ك كردستان تركيه منافع كردستان عراق را در نظر نمي گيرند و نوار مرزي با ايران و تركيه را به عنوان خاستگاهي براي آغاز حملات به اين كشور (ايران و تركيه) در نظر گرفته اند.

به گزارش روزنامه دارالخليج-چاپ امارات-بارزاني در ادامه از دولت تركيه خواست تا در قبال اين شورشيان گشايش سياسي داشته باشد. وي بيان كرد: حملات پژاك و پ.ك.ك به تركيه و ايران مخالف قوانين بين المللي است كه به هيچ گروهي اجازه نمي دهد از خاك كشوري عليه كشور ديگري استفاده كند. سفير عراق در تركيه هم گفت: مقام هاي عراقي تمايلي به انتقاد شديد از تركيه و ايران نداشته اند.

وي با اشاره به اينكه عراق در زمينه محافظت از مرزهاي خود توانايي زيادي ندارد گفت: اين عمليات براساس توافقنامه هاي دوجانبه است. روز جمعه رئيس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران اعلام كرد كه سپاه پاسداران با اقتدار انهدام كامل گروهك تروريستي پژاك را در دستور كار خود قرار داده است.

[External Link Removed for Guests]
*****************************
به نظرم یکی از بهترین شیوه های نابودی این آشغالها فشار غیر مستقیم به اونهاست که این یک نمونشه!
ضمن این که در یک فرصت درست وحسابی باید حساب این بارزانی نمک به حروم روهم رسید :-? :-? :-?
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی


https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵, ۱:۳۱ ق.ظ
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط airplane »

دوستان بهتره بدونید این عملیاتهارو کلا سپاه کربلا استان مازندران به عهده گرفته و اکثر رزمنده های سپاهی از شیر بچه های مازنی هستند.چه سربازهاشون و چه کادری هاشون.

انشالله در پناه امام زمان تو کارشون پیروز و سربلند بیرون بیان. :AA:
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 598
تاریخ عضویت: جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5977 بار
تماس:

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط nima-rad »

فردا صبح تشييع پيكر پاك 2 شهيد در شهر بابل مي باشد.

روحشان شاد و يادشان گرامي :razz: :razz: :razz:
 [External Link Removed for Guests] 
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 598
تاریخ عضویت: جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5977 بار
تماس:

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط nima-rad »

nima-rad نوشته شده:فردا صبح تشييع پيكر پاك 2 شهيد در شهر بابل مي باشد.

روحشان شاد و يادشان گرامي :razz: :razz: :razz:
تشییع پیکر دو شهید حادثه تروریستی پژاک


پیکرهای مطهر شهیدان موسوی و صفری تبار مربوط به حادثه تروریستی پژاک صبح پنجشنبه بر روی دستان مردم بابل تشییع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیکر پاک و مطهر شهیدان سید محمود موسوی و مصطفی صفری تبار از پاسداران رشید اسلام صبح پنجشنبه با حضور پرشور مردم قدرشناس و خداجوی بابل تشییع شد.

این شهیدان والامقام چند روز گذشته در مقابله با گروهک پژاک در منطقه جاسوسان سردشت در ارتفاعات مشرف به روستای دلتو به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

شهید سید محمود موسوی 29 ساله متاهل دارای یک فرزند 18 ماهه و اهل کمانگرکلای مرکزی بابل است.

شهید مصطفی صفری تبار 30 ساله دارای یک فرزند و ساکن شهرک صالحین بابل است که به منظور تامین امنیت و پاکسازی منطقه از لوث وجود اشرار و تروریستها به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهرستان بابل در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی بیش از هزار و 700 شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.
تصویر تصویر تصویر تصویر
 [External Link Removed for Guests] 
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 233
تاریخ عضویت: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹, ۹:۳۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 303 بار
سپاس‌های دریافتی: 575 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط alavi66 »

این بارزانی از اون نمک به حرومهاست.در طول دوران جنگ ایران با دو گروه معاض کرد همکاری می کرد یکی این بارزانی ها و دیگر طالبانی.واین بارزانی بعد از جنگ با صدام صلح کرد و بر اساس خاطرات وفیق السامرایی با صدام همکاری کرد
جانم فدای پیامبر مهربانی.
پیامبری که برای رهایی آدمیان از گمراهی هیچ اجرتی نخواست در حالی که گمراه کنندگان برای گمراه کردن مردم اجرت مطالبه می کنند.
Major II
Major II
پست: 639
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۵:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1984 بار
سپاس‌های دریافتی: 1829 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط GHAZALAK88 »

دیروز پنج شنبه 17/6/1390پیکر پاک پاسدار شهید بابایی بر روی دستان مردم شهید پرور اندیمشک تا گلزار شهدای این شهرتشییع شد این پاسدار دلاور وطن در طی عملیات اخیر نیروهای سپاه پاسداران به دست گروهک تروریستی پژاک به شهادت رسید روحش شاد ویادش گرامی باد :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
تصویر تصویر تصویر [External Link Removed for Guests]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر
Major II
Major II
پست: 639
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۵:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1984 بار
سپاس‌های دریافتی: 1829 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط GHAZALAK88 »

این گروهک لعنتی به اندازه عراق که نیرو نداره یه لشکر نیروی نظامی با امکانات بریزن اونجا تا این حیونای وحشی رو تارومار کنند تا کی ما باید پرپرشدن جوونهای این اب وخاک را بدست مشتی انسان نما تحمل کنیم الان این مسئله خیلی از مسئله سومالی برای ما مهمتره :-? :-? البته اگر دوستان عزیز حس نوعدوستیشان گل نکند وما را به .........
تصویر تصویر تصویر [External Link Removed for Guests]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر
Major II
Major II
پست: 639
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۵:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1984 بار
سپاس‌های دریافتی: 1829 بار

Re: آغاز عمليات جديدعليه اشرار و گروهك تروريستي پژاك در شمال

پست توسط GHAZALAK88 »

کسی میتونه مشخصات کاملی از این گروهک وسرکردگان اون به ما بده ممنون میشم اگه همکاری کنید
تصویر تصویر تصویر [External Link Removed for Guests]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”