سفير ايران در سازمان ملل: در دفاع از خود درنگ نمي كنيم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

سفير ايران در سازمان ملل: در دفاع از خود درنگ نمي كنيم

پست توسط hani1459 »

تهران - خبرگزاري فرانسه از نيويورك گزارش داد: محمد خزاعي در واكنش به ادعاها و اتهامات بي اساس رييس جمهوري فرانسه درباره ايران، در نامه اي رسمي به بان كي مون دبيركل و شوراي امنيت سازمان ملل، تصريح كرد: تهران در دفاع از خود درنگ و ترديد نخواهد كرد
به گزارش ايرنا، خبرگزاري فرانسه امروز (جمعه) افزود: سفير ايران در نامه خود نوشته است، در واكنش به هرگونه حمله اي، در دفاع از خود هيچ ترديد و درنگي نخواهيم كرد و براي دفاع از كشورمان، اقدامات دفاعي متقضي اتخاذ و عملي خواهد شد.
خزاعي در نامه خود، ضمن رد ادعاهاي مداخله جويانه و اتهامات بي اساس نيكلا ساركوزي، افزود: جمهوري اسلامي ايران نگراني خود را از اين سخنان اعلام و اين اظهارات تحريك آميز، غيرقابل توجيه و نامسوولانه را به شدت محكوم مي كند.
وي در نامه خود آورده است: فعاليت هاي اتمي ايران رويكرد نظامي ندارد و در جمع نخستين كشورهايي هستيم كه مخالفت خود را با هرگونه تسليحات كشتار جمعي از جمله هسته اي اعلام كرده ايم.
ساركوزي كه بشدت به علت ناكامي هاي سياسي و اقتصادي خود و تاثير منفي آن بر نتايج انتخابات رياست جمهوري 2012 فرانسه در تنگنا قرار دارد، هفته گذشته ادعاهايي را در باره برنامه هاي دفاعي ايران و امكان برخورد غرب در اين زمينه مطرح كرد.
محافل داخلي فرانسه، ادعاهاي ساركوزي را در چارچوب تكرار اتهامات بي اساس آمريكا و رژيم صهيونيستي ارزيابي مي كنند كه بيشتر با اهداف داخلي و انتخاباتي مطرح شده است
ایرنا
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”