عناوين روزهاي هفته دفاع مقدس اعلام شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

عناوين روزهاي هفته دفاع مقدس اعلام شد

پست توسط hani1459 »

ييس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينكه برنامه هاي ويژه اي براي بزرگداشت هفته دفاع مقدس امسال در نظرگرفته شده است، عناوين روزهاي اين هفته را اعلام كرد .  به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ایرنا، سردار احمد حق طلب امروز (سه شنبه )در نشستي خبري افزود: روز 31 شهريور ، آغاز هفته دفاع مقدس به نام روزشهدا نامگذاري شده است .
وي با بيان اينكه دومين روز هفته دفاع مقدس امسال به نام روز نماز و جهاد نامگذاري شده است ،افزود: روزهاي سوم و چهارم هفته دفاع مقدس امسال، به نام روز بصيرت و دفاع مقدس و سربازي و دفاع مقدس تعيين شده است.
رييس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس سپاه ادامه داد : روز پنجم هفته دفاع مقدس به نام جهاد در جهاد نامگذاري شد تا به ابعاد جهاد سازندگي ، جهاد علمي و جهاد اقتصادي به طور ويژه پرداخته شود .
سردار حق طلب از نامگذاري روز ششم هفته دفاع مقدس امسال به نام ولايت فقيه و دفاع مقدس خبر داد و گفت :آخرين روز هفته دفاع مقدس به نام خانواده و دفاع مقدس نامگذاري شده است .
وي با بيان اينكه نقش اصناف مختلف در هشت سال جنگ تحميلي در هفته دفاع مقدس امسال بازسازي مي شود ، افزود : بازسازي نقش مهندسان و پزشكان در جنگ و پرداختن به جنايات جنگي صدام و حاميان او از ديگر برنامه هاي درنظر گرفته شده براي اين هفته است . 
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”