برنامه ارتش برای حضور در مرزهای آبی آمریکا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 598
تاریخ عضویت: جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5977 بار
تماس:

برنامه ارتش برای حضور در مرزهای آبی آمریکا

پست توسط nima-rad »

تصویر


فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از برنامه این نیرو برای حضور در اقیانوس اطلس خبر داد و گفت:‌ همان‌گونه که استکبار جهانی در نزدیک مرزهای آبی ما حضور دارد، ما هم با کمک سربازان ولایی این نیرو در نزدیکی مرزهای آبی آمریکا حضور قدرتمندانه خواهیم داشت.

به گزارش «نسیم» امیر دریادار 'حبیب الله سیاری' که به مناسبت سی و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس سخن‌ می گفت،‌ اظهار داشت: حضور ناوگروه‌های متعدد ایران در خلیج عدن و دریای سرخ و اخیراً حضور زیر دریایی جمهوری اسلامی ایران در دریای سرخ باعث افتخار و عزت مردم ایران و دیگر کشورهای مسلمان منطقه است.

وی خاطرنشان کرد:‌ بحث حضور نیروی دریایی ارتش ایران در آب‌های آزاد به این مناطق ختم نمی‌شود لذا ما باید قدرت حضور در تمام آب‌های آزاد را داشته باشیم.

رشد 6 برابری توان دریانوردی جمهوری اسلامی ایران

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه اعلام کرد:‌توان دریانوردی جمهوری اسلامی ایران از 350 هزار کیلومتر مربع به 21 میلیون کیلومتر مربع رسیده که رشد 6 برابری را نشان می‌دهد.

امیر دریادار سیاری، نیروی دریایی ارتش را طلایه‌دار توسعه و آبادانی سواحل جنوب شرقی کشور دانست و افزود: امروز ما در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر حضور در سواحل جنوب شرقی کشور پس از حضور نظامی در منطقه و انجام کامل تمام ماموریت‌های نظامی، تمام تلاش و توان خود را در توسعه و آبادانی این سواحل به کار خواهیم گرفت.


تصویر تصویر تصویر
 [External Link Removed for Guests] 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”