پاسخ دوم روسیه به سپر موشکی آمریکا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 547
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۵:۲۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3625 بار
سپاس‌های دریافتی: 3960 بار

پاسخ دوم روسیه به سپر موشکی آمریکا

پست توسط Qaher1406 »

یگان ضربتی هوا و فضای روسیه به عنوان دومین گام این کشور در پاسخ به سپر موشکی آمریکا در اروپا تشکیل و در مرزهای غربی روسیه مستقر شد.

به گزارش مشرق به نقل از واحد مرکزی خبر از مسکو، شبکه اول تلویزیون روسیه اعلام کرد؛ همزمان با استقرار یگان های رزمی هوا و فضای ارتش روسیه سامانه های پدافند هوایی نوین نیز در مرزهای غربی این کشور آغاز بکار کردند.

نیروی هوا و فضا ، ساختار جدید ارتش روسیه است که پس از بالاگرفتن تنش با آمریکا تاسیس و فعالیت آن در مرزهای غربی آغاز شد .

ژنرال الگ استاپنکو، فرمانده نیروی پدافند هوافضای روسیه گفت : در این نیرو 3 هزار نفر و 30 سامانه دفاع ضد موشکی در آمادگی کامل به سر می برند .

وی افزود : با تشکیل نیروی هوافضای ارتش روسیه ، همه امکانات و تجهیزات دفاع موشکی و هوایی در این نیرو متمرکز شده است.

به گفته این فرمانده ارشد نظامی روسیه ، نیروی هوافضای روسیه به کلیه تجهیزات هشداردهنده و دفاعی برای از بین بردن تهدیدات مجهز شده است .

بنابراین گزارش؛ بر اساس طرح نوسازی ارتش روسیه قرار است تا سال 2016 میلادی نیروی هوافضای روسیه به موشک های راهبردی و سامانه های راداری نوین مجهز شود.

راه اندازی سامانه دفاع موشکی کالینینگراد که این هفته با حضور رئیس جمهورروسیه انجام شد از جمله فعالیت های نیروی تازه تاسیس هوافضای روسیه است.
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

« اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”