جنگنده وارد فضای ایران می‌شد تمام پایگاه‌های امریکا...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1160
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۸, ۱:۵۱ ب.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

جنگنده وارد فضای ایران می‌شد تمام پایگاه‌های امریکا...

پست توسط ASHKAN95 »

 تصویر 

خبرگزاری فارس: نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به مجامع بین المللی هشدار داد اگر این هواپیما جنگنده بود، اکنون شرایط منطقه تغییر کرده بود و ما تمامی پایگاه‌های نظامی آمریکا را در سراسر کره زمین هدف قرار داده بودیم.

محمد کوثری نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، تجاوز هواپیمای پیشرفته جاسوسی آمریکا به خاک کشورمان را نشانگر متجاوز بودن آمریکا دانست و گفت: تجاوز آمریکا به خاک ایران یک بحثی است که مهمتر از آن سکوت مجامع بین‌المللی است؛ سؤال ما این است که اگر این هواپیما متعلق به ایران بود و به خاک آمریکا تجاوز می‌کرد شورای امنیت و مجامع بین‌المللی چندین جلسه برگزار و چندین قطعنامه علیه ایران صادر می‌کردند؟

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها تصور می‌کنند تمام کره زمین در اختیار آنهاست و هر زمان که مصلحت بدانند به هر کشوری که دلشان بخواهند تجاوز می‌کنند، افزود: نیروهای مسلح ایران با کنترل هواپیمای جاسوسی آمریکا و در اختیار گرفتن آن ثابت کردند که به پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین تکنولوژی‌ نظامی دست یافته‌اند و آمریکایی‌ها قدرت بلامنازع جهان نیستند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه استراتژی دفاعی جمهوری اسلامی ایران ایجاب می‌کند سپاه پاسداران، ارتش و نیروی مقاومت بسیج هر لحظه از آمادگی لازم برای مقابله با دشمن برخوردار باشند، گفت: به مجامع بین‌المللی هشدار می‌دهیم که اگر بار دیگر هواپیماهای جاسوسی آمریکا به خاک ایران تجاوز کند، پاسخی وحشتناک به آمریکایی‌ها خواهیم داد چرا که خود آمریکایی‌ها می‌دانند واکنش ایران به هر تجاوزی آنقدر وحشتناک است که همه مقامات آمریکایی را به هذیان‌گویی مبتلا کند.

کوثری با بیان اینکه آمریکا با هواپیماهای جاسوسی خود از همه کشورهای دنیا جاسوسی می‌کند، گفت: هواپیمایی که اکنون در اختیار نیروهای مسلح ایران است، پیشرفته‌ترین هواپیمای جاسوسی جهان است لذا آمریکایی‌ها با هر نوع هواپیمای جاسوسی وارد ایران ‌شوند، قطعا با شرایط فعلی مواجه خواهند شد.

وی با بیان اینکه اگر هواپیمای RQ-170 کار عملیاتی می‌کرد و از جنس نظامی بود، اکنون شرایط منطقه تغییر کرده بود، خاطرنشان کرد: اگر آمریکایی‌ها با هواپیمای نظامی و جنگنده وارد حریم ایران شوند، ما به خودمان اجازه خواهیم داد تا تمامی پایگاه‌های نظامی آمریکا را در سراسر کره زمین مورد هدف قرار دهیم. به طوری که هیچ نیروی نظامی آمریکا در امان نباشند.

کوثری همچنین گفت: بارها گفته‌ایم و باز هم می‌گوییم که در صورت تجاوز به حریم کشورمان دفاع را در محدوده جغرافیایی خود خلاصه نخواهیم کرد.
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 246
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۳:۵۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1072 بار
سپاس‌های دریافتی: 1014 بار

Re: جنگنده وارد فضای ایران می‌شد تمام پایگاه‌های امریکا...

پست توسط arash128 »

به این میگن جواب محکم و دندان شکن، :smile:
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵, ۱:۳۱ ق.ظ
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: جنگنده وارد فضای ایران می‌شد تمام پایگاه‌های امریکا...

پست توسط airplane »

هنوز جا داره که دندون شکن تر جوابشون رو بدیم و یه بهره برداری سیاسی و تبلیغاتی عظیم از این پیروزی بکنیم :razz:
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”