در صورت پیروزی در انتخابات، ایران را بمباران می‌کنم.

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

قفل شده
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 166
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۳:۰۹ ب.ظ
محل اقامت: tehran
سپاس‌های ارسالی: 147 بار
سپاس‌های دریافتی: 735 بار

در صورت پیروزی در انتخابات، ایران را بمباران می‌کنم.

پست توسط samen70 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]ریک سانتوریوم طی اظهاراتی هدف خود و خواسته ملی آمریکا را حمله و مبارزه با حکومت‌های اسلامی‌ای چون ایران اعلام کرد.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]

به گزارش مشرق، ریک سانتوریوم یکی از معدود کاندیداهای ریاست‌جمهوری حزب جمهوری‌خواه آمریکاست که تمایل دارد بخش اصلی کمپین خود را در سیاست خارجی قرار دهد و از همین رو برای کسب آرای گروه‌های جنگ‌طلب آمریکا، آشکارا از حمله هوایی به ایران صحبت به میان آورده است.

سانتوریوم اظهار کرده است که «هدف من و خواسته ملی ما، مبارزه با رژیم‌های اسلامی مستبد و متعصبی چون ایران و سوریه است.»

وی پیش‌تر نیز‌ در سنای آمریکا از لایحه تأمین بودجه برای گروه‌های ضد انقلاب به منظور سرنگونی ایران حمایت کرده بود.

سانتوریوم در گفتگویی با شبکه خبری ان‌بی‌سی با تهدید دانشمندان کشورهای مختلف گفت: «منحط کردن تأسیسات هسته‌ای از طریق حمله هوایی تازه شروع کار خواهد بود. من به تمامی دانشمندانی که قصد سفر به ایران و کمک به برنامه آنها را دارند می‌گویم که با شما مثل نظامیان دشمن و همانند یکی از اعضای القاعده رفتار خواهد شد.»

ریک سانتوریوم همچنین با اتخاذ مواضع ضدایرانی به صراحت اعلام کرده است که در صورت پیروزی در انتخابات، تأسیسات هسته‌ای ایران را بمباران خواهد کرد. وی با انتقاد از رویکرد باراک اوباما مدعی شده است که «باراک اوباما به اندازه کافی برای ممانعت ایران از ساخت سلاح هسته‌ای تلاش نکرده» و از همین رو آمریکا را تبدیل به «ببر کاغذی» کرده است.

این کاندیدای ریاست‌جمهوری همچنین در این گفتگو خطاب به مقامات ایران گفته است که «یا تأسیسات خود را کاملاً از هم جدا کرده و در معرض دسترسی بازرسان قرار دهید و یا این که آمریکا به آنها حمله خواهد کرد.»

کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا برای کسب لابی و کمک های نقدی صهیونیست ها معمولا چنین مواضعی افراط گونه را اتخاذ می نمایند.

[External Link Removed for Guests]
قفل شده

بازگشت به “اخبار نظامي”