طی روزهای آتی: رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 166
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۳:۰۹ ب.ظ
محل اقامت: tehran
سپاس‌های ارسالی: 147 بار
سپاس‌های دریافتی: 735 بار

طی روزهای آتی: رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

پست توسط samen70 »

[FONT=times new roman,times]فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: رزمایش بزرگ این نیرو در آینده نزدیک برگزار و بخشی از توان و اقتدار نظامی نیروی زمینی ارتش به نمایش گذاشته می‌شود.  
  گزارش بخش دفاع و امنیت میلیتاری پارسی به نقل از فارس، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه همایش بصیرت افزایی کارکنان این نیرو با بیان اینکه رزمایش بزرگ نیروی زمینی در آینده نزدیک برگزار می‌شود، گفت: در این رزمایش بخشی از توان و اقتدار نظامی نیروی زمینی ارتش به نمایش گذاشته می‌شود.

وی افزود: این رزمایش که با محوریت نیروی انسانی و تجهیزات پیشرفته نیروی زمینی ارتش انجام می‌شود، اقتدار نیروهای مسلح را بیش از پیش به دنیا اثبات می‌کند.
پوردستان در خصوص پیامدهای رزمایش بزرگ ولایت 90 نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: در این رزمایش اقتدار و صلابت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای دنیا به اثبات رسید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: رزمایش دریایی ولایت 90 همچنین به دنیا ثابت کرد که جمهوری اسلامی ایران در عرصه آبهای داخلی و بین المللی می تواند مقتدرانه حضور داشته باشد و از اقتدار و منافع خود به شایستگی دفاع کند.
وی در ادامه اظهار داشت: اگر به سابقه دشمنی و شرارت‌های کشورهای غربی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بنگریم، شاهد این موضوع هستیم که دشمن همزمان هم تهدید نرم و هم سخت را در دستور کار داشته است.

پوردستان یاد آور شد: کشورهای غربی امروز متناسب با شرایط جهانی و منافع خود محور اصلی فعالیتهایش را بر جنگ نرم قرار داده و طبیعی است که وقتی دشمن جنگی را آغاز می کند ما باید در برابر آن پدافند داشته باشیم.
وی در ادامه اظهارداشت: پس از اقدامات نظامی و سخت افزاری یکی از بهترین اقدامات پدافندی ما برگزاری کلاس‌های بصیرت افزایی در بین کارکنان نیروهای مسلح است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این که دشمن در جنگ نرم، مولفه‌ها و محورهای زیادی را تعریف کرده است، گفت: کلاس‌های بصیرت افزایی موجب می‌شود تا مردم ما این ترفندهای دشمن را بخوبی بشناسند و به نوعی در برابر این تهدیدات بصیرت لازم را داشته باشند.
پوردستان در پایان اظهار داشت: دشمن از بعد خارجی فعالیت می کند و در بعد داخلی هم افرادی که در داخل کشور اقداماتی علیه مردم
نجام می دهند ، قطعا آسیبشان بیشتر از دشمنانی است که آشکارا با ما در نبرد هستند. برگزاری دوره های بصیرت افزایی در بین کارکنان نیروهای مسلح ، هوشیاری و آگاهی خانواده ها را در برابر این گونه تهدیدات افزایش می دهد.
[External Link Removed for Guests]
 
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 166
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۳:۰۹ ب.ظ
محل اقامت: tehran
سپاس‌های ارسالی: 147 بار
سپاس‌های دریافتی: 735 بار

Re: طی روزهای آتی: رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایر

پست توسط samen70 »

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در منطقه وسیعی از شرق كشور از تربت جام تا سواحل شرقی تنگه هرمز برگزار خواهد شد.

به گزارش بخش دفاع و امنیت میلیتاری پارسی ، امیر سرتیپ 'احمدرضا پوردستان' روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مطالعه اجرای این رزمایش انجام شده است و در صورت تصویب ستاد كل نیروهای مسلح، نیمه دوم بهمن ماه یا اوایل اسفندماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این رزمایش بخشی از توان و اقتدار نظامی نیروی زمینی ارتش به نمایش گذاشته می شود.

وی خاطر نشان كرد: این رزمایش كه با محوریت نیروی انسانی و تجهیزات پیشرفته نیروی زمینی ارتش انجام می شود، اقتدار نیروهای مسلح را بیش از پیش به دنیا اثبات می كند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینكه امسال هشت رزمایش در كشور برگزار شده است، گفت: دشمن هرگز نمی تواند خیال خام تجاوز و تهدید خود را عملی كند.

امیر پوردستان افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از قدرت، اقتدار و توان بالا در دفاع و رصد لحظه به لحظه تهدیدات و وضعیت نیروهای منطقه برخوردار هستند.

وی ادامه داد: در شرایط و اوضاع كنونی بحث غافلگیر شدن را كنار گذاشته و همیشه در آمادگی لازم برای مقابله با تهدیدات بسر می بریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: در شرایط حساس كنونی آنچه مدنظر نیروهای مسلح است، ارتقاء مولفه های رزمی و گسترده تر شدن رصد تهدیدات و تحركات نیروهای دشمن در منطقه است.

وی تاكید كرد: حفظ و ارتقاء آمادگی رزمی نیروهای مسلح، نیازمند تقویت بنیه های ایمانی و اعتقادی و استفاده از سلاح های بومی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی روز یكشنبه به منظور شركت در یادواره شهدای خلبان استان ایلام وارد این استان شد.

9 خلبان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در جریان هشت سال دوران دفاع مقدس در مناطق جنگی و عملیاتی استان ایلام به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”