آماده باش در ارتش های جنوب خلیج فارس بعد از هشدار ایران.....

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

آماده باش در ارتش های جنوب خلیج فارس بعد از هشدار ایران.....

پست توسط HORLIKAN »

عربستان سعودی به آمریکا درباره رویارویی با ایران در خلیج فارس هشدار داده است.

به گزارش عصر ایران، سایت تخصصی مسائل نظامی در اسرائیل به نام "جویش اندی" خبر داد که کشورهای جنوب خلیج فارس خود را برای درگیری نظامی میان آمریکا و ایران در خلیج فارس آماده می کنند.

براساس این گزارش، ارتش های عربستان سعودی و دیگر کشورهای جنوب خلیج فارس در روز پنجشنبه گذشته در حداکثر آماده باش نظامی قرار داشتند ؛ هنگامی که ایران درباره بازگشت "ناوهواپیمابر یو اس اس استینس" به آب های خلیج فارس هشدار داده بود.

منابع آمریکایی نیز گفته اند که عربستان سعودی به دولت واشنگتن هشدار داده است سران ایران درباره آنچه که می گویند جدی هستند. ایرانی ها می خواهند به جای اینکه اختیار درگیری را به آمریکا بدهند، خود در زمان و مکان مناسب، درگیری مسلحانه ای را با آمریکا ایجاد کنند.

مقامات عربستان سعودی به همتایان آمریکایی خود گفته اند به همین دلیل مقامات ایرانی روزانه بر شدت اظهارات هجومی خود علیه آمریکا اضافه کرده اند زیرا آنها معتقدند به رغم اینکه قدرتشان نسبت به آمریکا کمتر است ولی می توانند در رویارویی نظامی با آمریکا میزانی از موفقیت را کسب کنند همانند آنچه که حزب الله لبنان در جنگ 2006 در مقابل اسرائیل به نمایش گذاشت.

سعودی ها همچنین می گویند ایرانی ها معتقدند چنین رویارویی نظامی با آمریکا، محدود خواهد بود زیرا دو طرف خواهان ورود به جنگ همه جانبه نیستند
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”