به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013 + فیلم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۶, ۳:۵۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013 + فیلم

پست توسط typhoon »

[External Link Removed for Guests]، رژیم صهیونیستی که همیشه سعی بر آن داشته تا خود را ماهیتی مظلوم و ستمدیده و دشمنان خود را اشخاصی ظالم و درنده معرفی کند، این بار نیز برای همراه کردن اذهان عمومی با خود و سیاست‌هایش دست به ساخت فیلمی زد که در آن حمله اتمی ایران به اسرائیل به تصویر کشیده شده است.

اسرائیل که خود را خارج از تمامی قوانین بین‌الملل دانسته و آنها را تنها برای دیگر کشورها می‌خواهد، هنوز به پیمان منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای نپیوسته و بنا بر [External Link Removed for Guests] دارای بیشترین کلاهک‌های هسته‌ای و سلاح‌های نامتعارف در خاورمیانه و حتی جهان است.

این رژیم سعی دارد تا مسائل را در هم آمیخته و جای حق و باطل و مظلوم و ظالم را کاملاً تغییر دهد. همانطور که در این فیلم نیز دیده می شود اسرائیل و مردم آن به گونه‌ای به تصویر کشیده شده‌اند که نقاب مظلومین را به چهره داشته و توسط ایرانیان مورد حمله قرار گرفته‌اند،‌ حال آنکه تاریخ و حوادث چند دهه اخیر کاملاً عکس آن را گواهی می‌دهد.صهیونیسم و غرب مدت‌هاست که در تلاشند تا برنامه هسته‌ای ایران را به گونه‌ای کاملاً وارونه جلوه دهند. هرچند هنوز با وجود فشارهای زیاد آمریکا و صهیونیست‌ها به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، این آژانس هیچ‌گونه مدرک و شواهدی دال بر ساخت سلاح هسته‌ای توسط ایران نیافته است، اما این افراد سعی دارند تا در اخبار، فیلم، انیمیشن و کلیه وسایل رسانه‌ای خود صورت مسئله را تغییر داده و عنوان دارند که ایران نه تنها دارای سلاح هسته‌ایست بلکه می‌خواهد آن را بر سر اسرائیل خراب کند.

مسلماً یک مخاطب هنگامی که در معرض چنین هجمه‌های وسیع و سنگینی از اخبار کذب و دروغ رسانه‌های صهیونیست و آمریکا ــ که بنا بر [External Link Removed for Guests] رسانه‌های اصلی آمریکا نیز کاملاً در اختیار صهیونیست‌ها قرار دارند ــ ناخواسته در ضمیر ناخودآگاه خود باور خواهد کرد که ایران واقعاً دارای سلاح هسته‌ایست و لذا کاملاً از یاد می‌برد که این اسرائیل و رژیم غاصب صهیونیستی است که نه تنها دارای بیشترین کلاهک‌های هسته‌ایست بلکه هیچ الزامی نمی‌بیند که بخواهد جوامع بین‌المللی و قوانین آن را به رسمیت شناخته و به معاهدات آن تن دهد.

این فیلم کوتاه کاملاً به گونه‌ای ساخته شده تا حس همدردی و حمایت بیننده را نسبت به رژیم صهیونیستی برانگیزد، تا بدین طریق این رژیم غاصب بتواند جواز لازم برای انجام هرچه بیشتر اعمال ضد انسانی خود از جمله ترور شخصیتی (همچون ترور دانشمندان هسته‌ای ایران) و نیز اعمال هر نوع فشار به ایران (حتی استفاده از بمب هسته‌ای) را برای خود مجاز بشمارد و به اصطلاح دست به یک حمله پیشگیرانه بزند.برای تماشای فیلم[External Link Removed for Guests] کنید.
Old soldiers never die.They just fade away
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۴:۵۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re: به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013 +

پست توسط ساحل کمالی »

به نظر من، این فیلم برای همزاد پنداری ایرانیان با این واقعه ساخته شده و به صورت خیلی ظریف مردم ما را هدف گرفته است. با توجه به هیاهوی تبلیغاتی حمله علیه کشورمون این فیلم تکمیل کننده این حلقه و پروراندن این تفکر در اذهان عموم ملت ایران است که در صورت مواجهه با اسرائیل یا حتی آمریکا و استفاده آنان از سلاح هسته ای بر علیه مردم و شهرهای ما چه رویدادی در انتظار مردم عادی خواهد بود.
این فیلم کوتاه خیلی روانشناسانه طراحی شده و خود من عینا حس ترس را در افرادی که آن را دیدند مشاهده کردم، کسانی که با دیدن آن این سوال را پرسیدند: یعنی ممکنه این اتفاق برای ما هم رخ دهد؟!!
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”