رزمایش جدید نیروی زمینی سپاه تا پایان سال

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

رزمایش جدید نیروی زمینی سپاه تا پایان سال

پست توسط hani1459 »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رزمایش جدید نیروی زمینی سپاه با محوریت استفاده از نیروهای پیاده تا پایان سال 1390 برگزار می شود.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] تصویربه گزارش [External Link Removed for Guests] به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار 'محمد پاكپور' با بیان این كه نیروی زمینی سپاه پاسداران به صورت كامل آماده مقابله به هرگونه تهدیدی است، اظهار داشت: رزمایش هایی كه تاكنون برگزار شده با موفقیت همراه بوده است و همه اهداف مورد نظر در آنها تحقق یافته است.

وی، هدف از برگزاری این رزمایش ها را ایجاد آمادگی در نیروهای نظامی و تجهیزاتی برای مقابله با تهدیدها عنوان كرد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران افزود: عملیات هایی كه در این رزمایش ها انجام شده كاملا منطبق با برنامه ریزی ها بوده است.

سردار پاكپور با بیان این كه رزمایش های نیروی زمینی سپاه در سال 1390 شامل سه مرحله است، گفت: مرحله اول رزمایش در منطقه 'خواف' با هدف بالابردن آمادگی نیروهای زرهی در نبرد ناهمتراز و نامتقارن و مرحله دوم نیز در منطقه جهرم با محوریت یگان های هوابرد برگزار شد.

مرحله سوم رزمایش نیروی زمینی سپاه در منطقه ای جدید و تا پایان اسفندماه جاری برگزار می شود كه در این رزمایش نیروهای پیاده نقش اصلی را بر عهده دارند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران افزود: در این مرحله از رزمایش، گردان های امام حسین (ع) بسیج در یگان های پیاده سپاه پاسداران به كار گرفته می شوند


مشرق
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: رزمایش جدید نیروی زمینی سپاه تا پایان سال

پست توسط hani1459 »

سردار شریف:
رزمايش يگان هاي پياده سپاه در کوير يزد برگزار خواهد شد
مسئول روابط عمومي کل سپاه گفت: رزمايش يگان هاي پياده نيروي زميني سپاه، طبق تقويم سالانه رزمايش هاي تخصصي اين نيرو هفته آينده در کوير يزد اجرا مي شود.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار سرتيپ دوم پاسدار رمضان شريف در گفتگو با خبرنگار دفاعي امنيتي باشگاه خبرنگاران با اشاره به برگزاري رزمايش هاي متعدد نيروي زميني سپاه اظهار داشت: نيروي زميني سپاه در جهت تقويت بنيه دفاعي کشور و به کارگيري تجهيزات و آموزش هاي جديد متناسب با دکترين دفاعي خود و همچنين در راستاي هماهنگي واحدها و بخش هاي مختلف اين نيرو، رزمايش هاي متعدد تخصصي را طبق تقويم سالانه خود برگزار مي کند.

وي عنوان کرد: به دنبال برگزاري دو رزمايش در مناطق شمال شرق و جنوب کشور، هفته آينده رزمايش يگان هاي پياده نيروي زميني سپاه در کوير يزد به اجرا در خواهد آمد.

مشرق
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”