خلبانان سوخو-30 اوگاندا از حقوق خود شکایت دارند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۶, ۶:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14954 بار

خلبانان سوخو-30 اوگاندا از حقوق خود شکایت دارند

پست توسط Shahryar »

 خلبانان سوخو-30 اوگاندا از حقوق خود شکایت دارند

تصویر
  سوخو-30 اوگاندا در صورت عدم افزایش حقوق و مزایای خلبانان نظامی اوگاندا، نیروی هوایی این کشور ممکن است تعدادی از خلبانان آموزش دیده جدید خود را از دست بدهد. تا کنون 2 نفر از مجموع 8 خلبان آموزش دیده به امید یافتن شغلی مناسبتر پایگاه خود را ترک کرده اند. بلافاصله، دیگر خلبانان اسکادران سوخو-30 این کشور [COLOR=#000000]شکوائیه ای تهیه کرده و به رئیس جمهور این کشور Museveni ارسال کردند.  این گروه از خلبانان در این شکواییه اعلام داشتند که از سپتامبر گذشته هیچ گونه افزایشی در حقوق و مزایای خود نداشته اند.

در این نامه که رونوشت آن به فرمانده نیروی هوایی و فرمانده کل ارتش اوگاندا نیز ارسال شده آمده که آنها فقط 5 تا 10 درصد حقوق دریافتی یک خلبان خارجی در همان واحد و یا در بخشهای بازرگانی را دریافت میکنند. (بخشی از نامه خلبانان سوخو-30): بدون هیچ مشوقی: .... یک خلبان نیروی هوایی به طور متوسط 500 دلار دریافت میکند در حالیکه یک خلبان در بخش بازرگانی 8000 تا 10000 دلار در ماه دریافتی دارد. این درحالیست که یک کمک خلبان بین 5000 تا 7000 دلار حقوق میگیرد.  این گروه از خلبانان همچنین به طور واضح نارضایتی خود را از حقوق و مزایای خلبانان روسی هلیکوپتر که در اوگاندا مشغول به کار میباشند را اظهار داشتند.  

ی[COLOR=#000000]ک خلبان هلیکوپتر روسی در اوگاندا 8000 دلار به علاوه اجاره خانه و فوق العاده هزینه درمان در یافت مینماید درحالیکه خلبانان اوگاندایی از این مزایا بی بهره میباشند. اگرچه در تمام دنیا، کارمندان بخش خصوصی، دریافتی بیشتری نسبت به کارمندان دولت دارند، اما مهمترین نگرانی خلبانان اوگاندایی در مقایسه با همقطاران دیگر خود در همان بخش میباشد. شکایت دیگری که خلبانان اوگاندایی در نامه خود به رئیس جمهور این کشور داشتند این بود که به آنان علی رغم گذراندن موفقیت آمیز دوره های خلبانی لایسنس اعطاء نشده است.  

فرمانده نیروی هوایی اوگاندا ضمن اظهار امیدواری در افزایش حقوق خلبانان اظهار داشت که در هیچ ارتشی در دنیا به خلبانان نظامی گواهینامه تجاری اهدا نمیشود اما مدرکی داده میشود که با آن مجاز به پرواز میباشند.Saturday, April 21 2012
Daily Monitor   

 تصویر
شماره دهم [COLOR=#000000]- تیرماه 1391  ([COLOR=#C00000]بر روی تصویر کلیک نمائید) 
 
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”