پروژه هدایت موشکهای تام هاوک توسط پرنده های بدون سرنشین

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۶, ۶:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14954 بار

پروژه هدایت موشکهای تام هاوک توسط پرنده های بدون سرنشین

پست توسط Shahryar »

 پروژه هدایت موشکهای تام هاوک توسط پرنده های بدون سرنشین

[External Link Removed for Guests]
 

جدیدترین نمونه های موشکهای کروز تام هاوک قابل هدایت در حین پرواز برای انهدام اهداف متحرک را دارا میباشند اما اکنون پروژه ای در دست تکمیل میباشد که در آن موشکهای Tomahawk و هواپیماهای بدون سرنشین کوچک توسط تیمهای عملیاتی ویژه به صورت دسته شکارچی-قاتل مورد استفاده قرار گیرند. به طور اساسی، تیمهای SOF هواپیماهای بدون سرنشین کوچک را برای نشانه گذاری و رهگیری دشمن و ارسال اطلاعات هدف از UAV به مرکز کنترل جهت هدایت موشکها در هر زمانی که هدف موقعیت خود را تغیردهد مورد استفاده قرار میدهند.

فعالیتهای زیادی برای یکپارچه سازی موشکهای Tomahawk و هواپیماهای بدون سرنشین کوچک تاکنون صورت گرفته. تا کنون 10 تا 15 تست پروازی در سال فقط برای اطمینان از عملکرد نرم افزارهای به روز شده در حین عملیات صورت پذیرفته است. این تستها به همراه نیروهای ویژه، نیروی دریایی، تفنگداران دریای و نیروهای ویژه انگلیس صورت پذیرفته است. هدف از انجان این تستها، هدف یابی، رهگیری و کوتاه کردن زمان پرواز موشکهای کروز Tomahawk برای هرچه تاکتیک پذیرتر کردن تام هاوک میباشد.

این یک سلاح مبتنی بر شبکه بوده که قابلیت هدایت در حین پرواز را دارا میباشد. نوامبر گذشته، موشک Tomahawkپرتاب شده از سواحل غربی توسط زیردریایی Astute انگلیس، توسط مرکز کنترل تیم عملیات ویژه در حین پرواز از لندن هدایت میشد.بیش از 230 موشک Tomahawk بر علیه نیروهای معمر قذافی در لیبی شلیک و ناتو را از انجام موفقیت آمیز عملیات مطمئن ساخت زیرا تام هاوک اولین بازوی عملیاتی بر علیه سیستمهای دفاع ضد هوایی بود و بیشتر هواپیماهای نابود شده را بر روی باند منهدم کرد.


April 20th, 2012
Defencetech


Shahryar: تیمهای SOF=Special Operations Force


 [External Link Removed for Guests]
شماره نهم [COLOR=#000000]- خرداد 1391 
 
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”