SMS هايي که خود را نابود مي کنند!

در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي تلفن همراه را بيابيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 433
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۱:۴۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 733 بار
سپاس‌های دریافتی: 1344 بار

SMS هايي که خود را نابود مي کنند!

پست توسط abbas.m.k »

برنامه نرم افزاري جديدي عرضه شده است که مي تواند SMS هاي ارسال شده را پس از يک دوره مشخص از تلفن همراه فرستنده و گيرنده پيام پاک کرده و به اين ترتيب از کپي شدن و يا ارسال مجدد آنها جلوگيري کند.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوري اطلاعات ايران از مهر، اين برنامه جانبي را که چهار تاجر لس آنجلسي از اول فوريه 2010 عرضه کرده اند تاکنون در حدود نيم ميليون بارگذاري داشته است.

اين نرم افزار که TigerText نام دارد در پي اينکه مشاهده شد افراد مشهور در تلاش براي مخفي نگه داشتن زندگي شخصي هستند توسعه داده شده است. به طوري که تاکنون از مديرعاملان بيمارستانها تا نمايشنامه نويسان و بانکداران اين نرم افزار را بارگذاري کرده اند.

براي استفاده از TigerText هم فرستنده و هم گيرنده بايد اين نرم افزار را داشته باشند. اين برنامه جانبي براي تلفنهاي همراه "آي- فن"، آندروئيد و بلک بري به صورت رايگان در دسترس قرار دارد. ساير مصرف کنندگان و شرکتهاي صنعتي نيز مي توانند با پرداخت ماهانه 10 دلار از اين نرم افزار استفاده کنند.

اين نرم افزار علاوه بر حذف پيامهاي ارسال شده مي تواند فيلمها، عکسها و پرونده هاي ارسال شده را هم پس از يک دوره زماني از 60 ثانيه تا يکماه بعد به انتخاب خود کاربر پاک کند.

اين نرم افزار به طور کامل پيام ارسال شده را از سرور پاک مي کند و بنابراين بازيابي آنها امکانپذير نيست. به اين ترتيب رديابي پيامهاي ارسال شده افرادي که به هر دليل تحت تجسس قرار دارند وجود ندارد.

TigerText تازه ترين نرم افزاري است که در بازار مبارزه با رديابي ارتباطات ارائه شده است.


براساس گزارش وال استرتيت ژورنال، بسياري از شرکتهاي فيلمسازي در هاليوود و بسياري از بيمارستانها اين سرويس را براي کارکنان خود فعال کرده اند.

[External Link Removed for Guests]
[HIGHLIGHT=#1F497D] بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.  
اخراج شده
پست: 203
تاریخ عضویت: شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۹:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 571 بار
سپاس‌های دریافتی: 211 بار

Re: SMS هايي که خود را نابود مي کنند!

پست توسط MeTaNa »

ممنون از مطلب مفیدتون.
اما این شبیه همون Flash SMS نیست؟
ارسال پست

بازگشت به “مطالب كاربردي تلفن همراه”