وزارت اطلاعات: هلاکت سرکرده گروهک تروریستی در کردستان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

وزارت اطلاعات: هلاکت سرکرده گروهک تروریستی در کردستان

پست توسط victory67 »

 [External Link Removed for Guests]  گروهک قصد داشت با استفاده از درآمد حاصله از سرقت های یادشده اقدامات تروریستی در شهرهای سنی نشین غرب کشور را افزایش دهد که با اقدامات به موقع نیروهای اطلاعاتی ناکام ماندند.  تلاش مستمر و پیگیری های اطلاعاتی - عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کردستان، سرکرده یک گروهک تروریستی به همراه معاونش به هلاکت رسیدند.


به گزارش واحد مرکزی خبر ، سرکرده این گروهک تروریستی به همراه معاونش از عناصر وهابی منحرف که پس از پنج ماه از آخرین اقدام تروریستی خود در همدان متواری شده بودند ، در شهرستان سنندج شناسایی و در کمین نیروهای اطلاعاتی قرار گرفت و طی درگیری مسلحانه به هلاکت رسیدند.

سرکرده این گروهک به همراه معاون و سایر همدستانش اقدامات مجرمانه ای همچون سرقت مسلحانه و زورگیری از یک شرکت خصوصی در سنندج، درگیری مسلحانه با نیروهای انتظامی در منطقه چهارباغ سنندج، اقدام به ترور مهدی کامیانی دادیار دادگستری سنندج، آدم ربایی و قتل در شهرهای همدان و بیجار، سرقت مسلحانه و قتل در زنجان، سرقت مسلحانه از طلافروشی و مجروح کردن مردم عادی در همدان را در پرونده ننگین خود دارند.

این گروهک قصد داشت با استفاده از درآمد حاصله از سرقت های یادشده اقدامات تروریستی در شهرهای سنی نشین غرب کشور را افزایش دهد که با اقدامات به موقع نیروهای اطلاعاتی ناکام ماندند. 
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”