فكري: مي‌خواهم در اوج خداحافظي كنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

فكري: مي‌خواهم در اوج خداحافظي كنم

پست توسط Leila »

كاپيتان تيم فوتبال استقلال درباره علت خداحافظي‌اش از بازي‌هاي ملي گفت: مي‌‌خواهم در شرايط آرماني از فوتبال ملي كنار بروم.

محمود فكري در گفت‌وگو با فارس اعلام كرد: ديدار با كره جنوبي آخرين مسابقه ملي من خواهد بود چرا كه روز بيست و چهارم از ميادين ملي خداحافظي خواهم كرد.
وي افزود: البته براي هر بازيكني چنين روزي وجود دارد و براي ميدان دادن به نفرات جوان بايد روزي از دنياي بازيگري خداحافظي كرد و اين بار نوبت من است كه اين كار را انجام دهم.
فكري تأكيد كرد: دوست ندارم مردم به اجبار مرا كنار بگذارند بلكه مي‌خواهم در اوج و در آمادگي كامل كنار بروم.
كاپيتان استقلال راجع به آخرين مسابقه تيم ملي در مرحله گروهي جام ملت‌هاي 2007 آسيا گفت:‌كره جنوبي تيم بسيار خوبي است و همواره از رقباي اصلي‌ما در مسابقات آسيايي بوده و من اميدوارم با پيروزي زمين مسابقه را ترك كنيم.
وي درباره شرايط تيم باشگاهي خود اظهار داشت: تمامي بازيكنان استقلال با انگيزه بالا تمريناتشان را انجام مي‌دهند و اميدوارم با اضافه شدن چند بازيكن در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا نتايج خوبي را كسب كنيم.
تصویر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

چقدر واقعا در اوج خدافظی کرد.از این اوج تر نمی شد..در ذهن من که همانند یک مارادونا زنده میمونه....
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4507 بار
سپاس‌های دریافتی: 4337 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 »

فکري کي تا حالا تو اوج بوده که ميگه مي خواد تو اوج خداحافظي کنه. :::P
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”