سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به یاران شهیدش پیوست

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72623 بار
سپاس‌های دریافتی: 31662 بار
تماس:

سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به یاران شهیدش پیوست

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1398, 8:55 am

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد
👈 انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است

در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر انقلاب پیامی صادر کردند.
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای KHAMENEI.IR متن پیام را به شرح زیر میکند:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز ایران!
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیة‌الله‌ارواحناه‌‌فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ی دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است، فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.
ملت ایران یاد و نام شهید عالیمقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم.
سیدعلی خامنه‌ای
۱۳دیماه ۱۳۹۸
💻 @Khamenei_ir
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

Re: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به یاران شهیدش پیوست

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1398, 10:18 am

با سلام
شهادت بزرگ سردار اسلام رو به همه دوستاداران ایشان تسلیت و به روح بلند ایشان تبریک عرض میکنم، انشاالله دیر نخواهد بود روزی که سردار سلیمانی عزیز را در قامت فرماندهان جهانی حضرت مهدی دوباره در زمین خواهیم دید :razz:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14886 بار
سپاس‌های دریافتی: 14988 بار

پست توسط oweiys » جمعه 13 دی 1398, 3:28 pm

یادش به خیر که با این مطلب  مرتبط میلاد با سایت آشنا آمدم.

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6313 بار
سپاس‌های دریافتی: 839 بار
تماس:

پست توسط Ali$amir » جمعه 13 دی 1398, 3:37 pm

قلبم شکست ، روحم آزار دید
خیلی بهم سخت گذشته از ساعت 5 صبح تا الان که هنوز اشک هم نتونسته بغضم کم کنه
درد دلم شده
من که هیچی نیستم این احساس دارم خدایا اونا که کنارش بودن ، می شناختنش ، رهبرم ، خانوادش چی ، خدایا صبرشون بده
لیاقتش شهادت بود اگر جز این بود تعجب داشت
حاج قاسم تو کی بودی که اینجور دلم برات شور می زنه
حاج قاسم تو کی بودی که تا امروز نمیدونستم این همه در وجودم جا داشتی
شناخت و درک مردان خدا کار من و امثال من نیست
حالا که رفتی می فهمم چقدر در وجودم حاج قاسم سلیمانی دوست داشتم
حاج قاسم ، سردار دلها ، دلم شکست ، روحم زخمی شد با رفتنت
امروز نتونستم از خونه بیرون برم نتونستم با کسی حرف بزنم
بغض و گریه امونم بریده
مرد خدا شهادتت مبارک
میدونم خون بهایی جز نابودی دشنمان داخلی و خارجی نداری
سردار شهید ، حاج قاسم سلیمانی ، سردار دلها قطعا انتقام میگیریم
اما هیچ انتقامی دلم آروم نمیکنه
ان شاءالله خدا ظهور امام زمان برسونه
انتقام شهدا به دست حضرت ان شاءالله
دوستان ببخشید درد دلم بود گفتم شاید کمی آروم بگیره دلم با نوشتن.
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3389 بار
سپاس‌های دریافتی: 5770 بار

پست توسط shafagh » جمعه 13 دی 1398, 4:03 pm

بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون

با كمال تاسف و اندوه و چشمان اشكبار شهادت اين فرمانده بزرگ متقي و صالح را كه تمامي عمر شريف خود را در خطرناك ترين عرصه و ميدان هاي جنگ با استكبار و به تبع ان تروريسم گذراند و امنيت را نه تنها براي مرزهاي ايران بلكه در ساير بلاد اسلامي منطقه فراهم اورده و يكي از عوامل اصلي ريشه كن شدن گروه ديو خو و اهريمن منش داعش تروريست در عراق و سوريه بود به ساحت مقدس حضرت صاحب الزمان (عجل الله ظهوره) و نايب ايشان رهبر معظم اسلام حضرت ايت الله خامنه اي و عموم ملت ايران و مسلمانان جهان تسليت عرض مي نمايم. بنده كه اين خبر را ساعتي قبل شنيدم و دل و وجودم آكنده از غم و اندوهي بزرگ گرديد بواقع لقب "مالك اشتر ايران" را شايسته ان سردار با تقوا و مجاهد ميدانم و بار ديگر شهادت ايشان را تسليت عرض نموده و براي ملت و خانواده دغدار ايشان از خداوند متعال صبر و اجري عظيم مسئلت دارم.

اما به دشمنان اسلام ، ايران اسلامي و مسلمانان مي گويم گمان نكنند كه با رفتن اين سردار عاليمقام خلل در نابود كردن كاخ استكبار و فرو كشاندن كاخ نشينان مستكبر از تحت جور و ستم كه جز جور جرم و جنايت و در كارنامه انها نيست وقفه و خللي پديد خواهد امد. چه ان شهيد بزرگوار و چه ساير سربازان  اسلام كه در پيكار با ظلم و بيداد استكبار حاضر هستند همه دانسته و ميدانند كه در چنين حضورهايي در عرصه ها و ميدان هاي جنگ با شيطان و شياطين احتمال شهادت و رسيدن به اين مقام عظيم قرب الهي وجود دارد و لذا امريكا خيال نكند با شهادت اين سردار عزيز و همرزم او ابو مهدي انهم به اذن خداوند تبارك و تعالي انجام گرفت ضربه و خللي در مبارزه با استكبار پديد خواهد امد. هر دوي اين مجاهدان اسلام عليرغم مقام والايشان سربازان اسلام بودند و و پشتوانه و ذخيره چنين سربازاني از جبهه ي نور و حق تمامي ندارد و اين امواج در هم شكننده اقيانوس اسلام در مقابل  كفر و استكبار پي در پي خواهند بود تا كاخ سياه و نكبت بار مستكبرين را از روي زمين محو كنند. و همچنين مي گويم كه از مكر و انتقام الهي غافل نباشند چرا كه ضربت اسماني بدست همين سربازان خداوند متعال بر انها از جايي كه حساب نمي كنند بر انها وارد خواهد شد.

و مكروا و مكرالله و الله خير الماكرين

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1398, 8:03 pm

امروز یکی از سنگین ترین و سخت ترین روزهایی هست که در عمرم تجربه کردم، میدونم که خون این بزرگ مرد تاریخ و روح بلند ایشون، با دستی بازتر از همیشه فتنه‌های زیادی را خنثی خواهد کرد و امید دارم به رجعت ایشون در اینده‌ای نزدیک و انشاالله ظهور، اما هر چی اشک می‌ریزم از غمم کم نمیکنه، غمی که جز به نابودی قدرت نظامی و اقتصادی امریکا و متحدانش خاموش نخواهد شد. به زودی انتقام سختی که تاریخ به خود ندیده از تروریست‌های امریکایی و همپیمانان داخلی و خارجی آنها گرفته خواهد شد. انشاالله

هرگز به یاد ندارم رخدادی در جهان این حجم از لرزه در کل عالم ایجاد کرده باشه، از چین گرفته تا امریکا پهنه لرزه و اثر گذاری این شهادت هست

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3389 بار
سپاس‌های دریافتی: 5770 بار

پست توسط shafagh » جمعه 13 دی 1398, 10:17 pm

استاد گرامي جناب آقا مهدي

خدا ميداند حال همه ما همانند جنابعالي منقلب است و دل و وجودمان از شهادت ان بزرگ مرد محبوب و الگو و اسوه مردان خدا  ارام نمي گيرد. اما انچه مسلم است اين اشكارترين جرم امريكا در ترور يك شخصيت رسمي ايران اسلامي است كه جهت امور ديدار با مقامات عراق به ان كشور سفر كرده بود و غليرغم شناخت از امريكا كه مصدر همه فتنه ها و فسادها در عالم است اصلا كسي ارتكاب چنين جرم و جنايت بين المللي و ديپلماتي را احتمال نمي داد از ان رو كه امريكا معمولا ظواهر روابط ديپلماتي و قواعد بعض روابط و رفت و امدهاي سياسي را حفظ مي كرد و به اين صراحت و رسوايي دست به ترور يك شخصيت رسمي كشور ايران نمي زد. يعني بايد ديگر باور كرد كه با چنين اقدام صريح مجرمانه انهم از جانب يك دولت و انهم امريكا كه مدعي موضوعي بعنوان دمكراسي است ديگر نه تنها هيچ وجهه و اعتباري براي كاخ سفيد باقي نماند بلكه اقدامي است كه از جانب كليه مراجع قانوني و قضايي بين المللي و حتي كشورهاي ديگر قابل پيگرد و برگزاري محاكمه مجرم بزرگي مثل رييس دولت امريكا ترامپ است. حتي اگر تا ديروز ما كمي شك ميكرديم كه ممكن است امريكا هواپيماي مسافربري ايران در خليج فارس را كه باعث شهادت صدها نفر ايراني بي گناه شد به اشتباه زده باشد با اين ترور اشكار شهيد سردار قاسم سليماني درحيطه سفر ديپلماتي ديگر جاي هيچ شكي باقي نمي ماند كه امريكاي جنايتكار هواپيماي مسافري ايران را هم به عمد و از روي قصد هدف قرار داده است.

نكته ديگري كه در اينجا بايد گفت انكه ترور  اين سردار سليماني نه تنها  دردي را از امريكا دوا نكرده و و اين حكومت جاني را در جهان مفتضح كرده است بلكه تمامي تخصص ها و تجربيات چندين و چند ساله نظامي و و همچنين ايمان والاي ايشان به هزاران هزار سردار و سرباز جان بر كف ديگر اسلام در ايران و عراق و سوريه منتقل شده است و و بهمين دليل نبود ايشان نقص و كمبودي را در نظام و تشكيلات گروه ها و واحدهاي نظامي اسلامي در دفاع و مبارزه و استراتژي هاي جنگي عليه نيروهاي متخاصم و محارب و اشغالگر پديد نخواهد اورد. و لذا اينكه نيروهاي مردمي و نيروها نظامي ما مي گويند سردار سليماني ها ي ما فراوان هستند سخني واقع و حقيقت است و امريكا منتظر بماند تا اين نكته را به عينه تجربه كند.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 581 بار
سپاس‌های دریافتی: 10129 بار

پست توسط abdolmahdi » شنبه 14 دی 1398, 8:02 am

سلام علیکم و رحمه الله

انالله و انا الیه راجعون 
من هم به سهم خودم مراتب شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را به عموم هموطنان و اهالی محترم سنترال تسلیت عرض می نمایم . خداوند به همه عزیزان و بازماندگان صبر عنایت فرماید. 

خداوند آن شهید بزرگوار را با امام حسین (ع) محشور فرماید. از اقدام زیبا و پسندیده آقا مهدی در ایجاد این تایپیک ارزشمند نیز تشکر و قدردانی می نمایم . :razz:
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 180 بار
سپاس‌های دریافتی: 411 بار

پست توسط omidr » شنبه 14 دی 1398, 5:51 pm

با سلام و تبریک و تسلیت به همه دوستداران مجاهد شهید، از خداوند متعال علو درجات ایشان، همراهان شهیدشان و همه شهدای اسلام را خواستارم.

از صبح جمعه که خبر رو خوندم مقل دیوونه ها هر چند دقیقه یکبار اخبار سایت ها رو چک میکنم بلکه خبری از انتقام سخت بشنوم.... میدونم نباید احساسی عمل کرد،،، میدونم نباید نسنجیده و بی برنامه عکس العمل نشون داد،،، ولی دست خودم نیست دارم... فکر میکنم اونی که گفته "در بخشش لذتی است که در انتقام نیست" یا داشته شوخی میکرده یا منظورش چیز دیگه ای بوده...؟؟

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1720 بار
سپاس‌های دریافتی: 833 بار

پست توسط ho3ein2000 » شنبه 14 دی 1398, 7:02 pm

سلام
روحش شاد یادش گرامی
بیایید تصویر و منش ایشان را فرهنگ سازی کنیم
بنده عکس ایشان را فردا به شیشه پشت خودرو ام
خواهم چسباند گویی عزیز ترینم بود که به جد بودند
به احترامش پیراهن سیاه پوشیده ام
ایشان را خداوند یاری کرد و رسیدن به این حد از محبوبیت
قطعا از سوی او بود دلم براش تنگ خواهد شد تا همیشه
لعنت به اینستاگرام ملعون که تمام پست های مربوط رو با
کمال بی شرمی پاک میکند
خدا یاور بنده اش هست~ تا وقتی که بنده یاور برادرش باشه

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6313 بار
سپاس‌های دریافتی: 839 بار
تماس:

پست توسط Ali$amir » شنبه 14 دی 1398, 7:05 pm

omidr عزیز
سلام ، بخشش منظورش نسبت به کسی که اشتباه کرده و حداقل انسان هست نه دشمن و شقی ترین بشر ، نه خونخوارترین مردمان.

آقا مهدی ، دوست خوبم ، فرزند حاج قاسم جبهه ها
ان شاءالله با دست مبارک خودت خبر انتقامی کوبنده و سخت در همین تاپیک بنویسی که شاید کمی دلمون آروم بگیره
منتطرم ، منتظریم آقا مهدی
دقیقا همین لحظه که مینویسم از تلویزیون کربلای معلی پخش میشه ، چقدر شلوغ ، چقدر زیبا ، حاج قاسم رفت پیش اربابش
مختارها داریم برای انتقامش
اما انتقامی که دل شکسته ی ما آروم کنه فقط ظهور آقاست
آقا مهدی منتظریم همین جا با دست خودت خبر پاسخ کوبنده ی همرزمان پدر عزیزت و حاج قاسم هامون اعلام کنی
یاعلی
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 14 دی 1398, 8:23 pm

Ali$amir, عزیز
برای چنین روزی لحظه شماری میکنم، روزی کمر استکبار جهانی به لحاظ نظامی و اقتصادی خواهد شکست دور نخواهد بود و این انشاالله زمینه ساز ظهور خواهد بود، حاج قاسم برای مدتی به استراحت رفتند و انشاالله دوباره در عصر ظهور شاهد رجعت ایشون باشیم :razz:
در مورد انتقام و کلمه‌ی مختار، شکر خدا افتخار دیدار هر دو عزیز، سردار سلیمانی و سردار قاانی رو داشتم، بخوام این دو سردار رشید رو توصیف کنم اینطور میگم، هر دو بسیار زبده، باهوش و یک استراتژیست توانمند هستند و در دانش جنگی جزو برترین‌ها، اما چیزی که شخصیت حاج قاسم عزیز رو بسیار متمایز میکنه سادگی و پاکی و تقوای ایشون هست و البته بسیار بسیار مهربان، به شکلی که انسانیت و مهربانی ایشان بر تمام توان نظامی و دیگر خصوصیات ایشان چیره بود، سردار قاانی هم دقیقا خصوصیاتی مشابه سردار سلیمانی دارند، با این تفاوت که صفت کرار رو هم باید این صفت‌ها اضافه کرد، نکته‌ی دیگری که امروز توجهم رو جلب کرد، نام سردار قاانی به نوعی مخفف قاسم سلیمانی هست. 

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”