مشکل موتور رواسال

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mohsen1001, RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

مشکل موتور رواسال

پست توسط عارف aref » پنج شنبه 22 اسفند 1398, 8:19 am

سلام.من یه روا سال مدل ۹۰ دارم.مشکل من از یک ماه پیش شروع شد که صبحها تا میخواستم آب رادیات رو چک کنم ضدیخ رو میریخت بیرون و ماشین روشن نمیشد بکسل میکردم تا روشن بشه بعد هم ضدیخ رو میریخت بیرون.دو بار واشر سرسیلندر عوض کردم درست نشد.یه سرسیلندر نو خریدم و موتور رو تعمیر اساسی کردم همه شیلنگها رو نو کردم سرسیلندر و سیلندر رو دادم تراشکار فشار گذاشت و خلاصه اساسی درست کردم ولی سه چهار روز درست شد بازم همون آشه و همون کاسه.خواهشا راهنماییم کنین دیگه نمیدونم چیکار کنم.ممنون

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4267 بار
سپاس‌های دریافتی: 8420 بار

Re: مشکل موتور رواسال

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 22 اسفند 1398, 12:06 pm

عارف aref نوشته شده:
پنج شنبه 22 اسفند 1398, 8:19 am
سلام.
من یه روا سال مدل ۹۰ دارم.
مشکل من از یک ماه پیش شروع شد که صبحها تا میخواستم آب رادیات رو چک کنم ضدیخ رو میریخت بیرون و ماشین روشن نمیشد.
بکسل میکردم تا روشن بشه بعد هم ضدیخ رو میریخت بیرون.
دو بار واشر سرسیلندر عوض کردم درست نشد.
یه سرسیلندر نو خریدم و موتور رو تعمیر اساسی کردم ، همه شیلنگها رو نو کردم سرسیلندر و سیلندر رو دادم تراشکار فشار گذاشت و خلاصه اساسی درست کردم .
ولی سه چهار روز درست شد بازم همون آشه و همون کاسه.
خواهشا راهنماییم کنین دیگه نمیدونم چیکار کنم.
ممنون

سلام.
.
با موتور کاملاً سرد ، وقتی درب منبع انبساط رو بازمیکردین کولانت می‌ریخت بیرون ؟!!!
.

معنیش اینه که شما کولانت بیش از حد میریختین توی منبع انبساط .
.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”