برنامه‌های ماه رمضان شبکه جام جم اعلام شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

برنامه‌های ماه رمضان شبکه جام جم اعلام شد

پست توسط Leila »

شبکه جام جم در ماه رمضان برنامه‌های با تسبیح، طریق معرفت، در مسیر حقیقت و اجابت و مجموعه‌‌ها و فیلم‌های "زیرزمین"، "بوی خوش زندگی" و "جای او دیگر خالی نیست" را پخش می‌کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، گروه اجتماعی و اقتصادی شبکه جام جم هر شب یک برنامه 15 دقیقه ای با نام "با رمضان" پخش می‌کند. هر قسمت از این برنامه گزارشی به یک موضوع خاص ویژه ماه مبارک رمضان اختصاص دارد و در آن سنت های رمضان، مشاغل ویژه ماه مبارک رمضان، فعالیت های خاص رمضان در اجتماع بررسی می‌شود.

"طریق معرفت" کاری از گروه فرهنگ و اندیشه دینی شبکه جهانی جام جم که در 31 قسمت 28 دقیقه ای از روز اول ماه مبارک رمضان تا عید فطر پخش می‌شود. این برنامه شامل سخنرانی حجج اسلام انصاریان، طباطبایی، پناهیان، ابوترابی فرد، دری نجف آبادی و آیت الله امامی کاشانی است.

"در مسیر حقیقت" هم کاری از گروه فرهنگ و اندیشه دینی شبکه جام جم است که اختصاص به سخنرانی حضرات آیات عظام ناصر مکارم شیرازی و محمدرضا مهدوی کنی و مرحوم حجه الاسلام فلسفی و حجج اسلام راشد یزدی و نقویان دارد.

برنامه دیگری با عنوان "تسبیح" ویژه افطار طراحی شده و شامل گزارش‌هایی از داخل و خارج از کشور درباره مبارک رمضان است. مباحث کارشناسی و مسابقه مخصوص ماه مبارک رمضان نیز در این برنامه پیش بینی شده است.

چهار برنامه نیم ساعته با عنوان "اجابت" نیز کاری دیگر از گروه فرهنگ و اندیشه دینی شبکه جهانی جام جم است که هر یک به مدت 30 دقیقه در لیالی قدر پخش می‌شود.

مجموعه تلویزیونی "بوی خوش زندگی" به کارگردانی علی شاه حاتمی با بازی مجید صالحی، پویا امینی، خشایار راد، مجید حاجی‌زاده، پوراندخت مهیمن و ...در ماه رمضان از شبکه جام جم یک، دو و سه پخش می‌شود. داستان این مجموعه درباره سه دانشجو به نام‌های سیامک، رضا و مجتبی است که در منزل یک آپاراتچی سینما زندگی می‌کنند و درگیر ماجراهایی می‌شوند.

مجموعه "زیرزمین" به کارگردانی علیرضا افخمی و بازی سروش صحت، ابوالفضل پورعرب، فتعحعلی اویسی، بهاره رهنما، مهتاج نجومی، مهران رجبی و بهمن دان از دیگر برنامه‌های ماه رمضان شبکه سه جام جم است. در خلاصه داستان این مجموعه آمده: سه شریک پس از مدت ها موفق می شوند از یک آدم متمول کلاهبرداری کنند، ولی هر یک برای به دست آوردن پول ها نقشه ای طرح می کند. این سریال از کانال آسیای شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

فیلم سینمایی "جای او دیگر خالی نیست" به کارگردانی مهرداد خوشبخت و بازی شیرین بینا، حمیدرضا پگاه، شهره سلطانی و مهوش صبرکن از شبکه سه جام جم پخش می‌شود. در خلاصه داستان این فیلم آمده: پیمان در اثر بیماری از دنیا می رود و سیما مادر او پزشک معالج را مقصر می داند، ولی پس از مدتی متوجه می شود پزشک مقصر نیست ... این فیلم از کانال آسیای شبکه جهانی جام جم پخش می شود.خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”