امیرپوردستان:ضریب خطادرموشک‌های جدیدایران به حداقل ممکن رسید

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

امیرپوردستان:ضریب خطادرموشک‌های جدیدایران به حداقل ممکن رسید

پست توسط sinaset »

امیر پور دستان درگفتگو با مهر:
ضریب خطا در موشک‌های جدید ایران به حداقل ممکن رسید/ هر مهاجمی هدف است

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اعلام اینکه "ضریب اشتباه در انواع موشک‌های جدید و پیشرفته ایران به حداقل ممکن رسیده است" تاکید کرد: امروز ارتش به پیشرفته ترین موشک های ساخت داخل مجهز است و با اطمینان می گوئیم که هر مهاجمی در تیررس بوده و قادریم به سرعت آن را مورد اصابت قرار دهیم.
 تصویر  امیر سرتیپ احمد رضا پور دستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر، با اشاره به آمادگی روز افزون نیروی زمینی ارتش در پاسداری از تمامیت ارضی کشور گفت: دلاور مردان این نیرو تحت هر شرایطی و به طور شبانه روزی با هوشیاری و بیداری کامل در مرزهای کشور مستقر بوده وبا آمادگی کامل همچنان مقاوم واستوار ایستاده اند.

وی ایمان واراده راسخ رزمندگان نیروی زمینی ارتش را در کنار اعتماد به نفس و روحیه خودباوری را رمز ماندگاری 32 ساله کارکنان این نیرو در مرزهای کشور دانست و افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی از نیروهای مومن، انقلابی و ولایتمدار بهره مند هستیم که در برابر هر نیروی متجاوزی با جان ودل از حریم مقدس ایران عزیز دفاع می نمایند.

امیر پوردستان خاطرنشان کرد: در کنار این روحیه تجهیزات نوین نظامی و پیشرفته ترین سلاح های ساخت داخل را در اختیار داریم که با آموزش تئوری و عملی تمامی کارکنان این نیرو در کوتاه ترین زمان ممکن قادرند هرگونه تجهیزات نظامی را علیه دشمنی که بخواهد چشم طمع به خاک مقدس کشورمان را داشته باشدبه کار ببرند.

وی در ادامه تصریح کرد: با همت و توان متخصصان صنایع دفاع امروز نیروی زمینی ارتش به انواع پیشرفته ترین و جدیدترین موشک های ساخت داخل مجهز شده است و به جرات و با اطمینان می گوئیم که از توان موشکی بالایی برخورداریم به نحوی که هرگونه اهداف مورد نظر را می توانیم مورد اصابت قرار دهیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اعلام کرد: قدرت و توانمندی موشکی نیروی زمینی ارتش چنان است که طی آموزشهای منظم ارائه شده به کارکنان قادریم با کمترین درصد ممکن اشتباه در هر مرحله و مقطعی علیه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که قصد شیطنت داشته باشند ، وارد عمل شویم.

منبع:خبرگزاری مهر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”