روایت سردار صفوی از برخورد اخیر سپاه با ناوهواپیمابر آمریکای

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 39
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۶ دی ۱۳۸۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 314 بار

روایت سردار صفوی از برخورد اخیر سپاه با ناوهواپیمابر آمریکای

پست توسط jafar2007 »

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم كل قوا با بیان اینکه تاكتيك هاي ايران و مخصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی براي دشمنان ناشناخته است، تاکید کرد: ما براي همه شرايط و هر سناريویي كه بخواهند براي ما داشته باشند؛ آماده ایم.

سردار سرلشکر پاسدار "سید یحیی رحیم صفوی" در گفت و گوی اختصاصی با شبكه العالم اظهار داشت: درباره همه تحركات نظامي رژيم صهيونيستي، از جمله مانورهاي مشترك اين رژيم با ناتو در درياي مديترانه و ايتاليا، و پروازهاي طولاني و حتي نوع هواپيماهاي استفاده شده در اين مانورها، حركت ناوهاي آنها؛ و همينطور همه تحركات نظامي آمريكا از مديترانه تا خليج فارس، عراق كشورهاي عربي، مانند تمركز آنها در كويت، قطر، بحرين، و امارات متحده، اشراف اطلاعات كاملي داريم.

وی افزود: حتي آنها چند مانور بدون سر و صدا در خاك فلسطين اشغالي انجام دادند، ما تمام آنها را رصد مي كنيم.

اشراف اطلاعاتی سپاه درباره تحرکات نظامی صهیونیستها و آمریکاییها

سرلشکر صفوی با بیان اینکه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره تحرکات نظامي صهيونيستها و آمريكايي ها اشراف اطلاعاتي دارد، گفت: ما سيستم جمع آوري اطلاعات بسيار قوي داريم، و در بسياري از جاهايي كه نمي توانم بيان كنم، حضور داريم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم كل قوا گفت: وضعيت داخلي هم در رژيم صهيونيستي و هم در آمريكا طوري نيست كه آنها بخواهند دست به حماقت يا عمليات نظامي بزنند.

وی افزود: اوباما مي خواهد براي دور بعد هم رييس جمهور شود، و براي رييس جمهور شدن جنگ و تنش جديدي را نمي خواهد، زيرا آمریکاییها هنوز در حال پرداخت خسارات جنگ افغانستان و عراق و گرفتار افکار عمومی داخلی هستند، و صهيونيست ها هم وضعيت خوبي در داخل ندارند.

ما برای مقابله با هر سنایویی آنها، سناریوی مصوب داریم

سرلشکر صفوی اظهار داشت: اگر آنها عاقل باشند، تنش جديدي را بوجود نمي آورند. ولي ما بعنوان نيروهاي نظامي به بدترين سناريوها فكر مي كنيم.

سرلشکر صفوی خاطرنشان کرد: ما براي همه شرايط و هر سناريویي كه بخواهند براي ما داشته باشند؛ سناریوهای مصوب داریم؛ براي مقابله كردن با آنها، و عمليات تهاجم عليه آنها، همه فكرها شده است، و حتي همه طرح ريزي هاي عملياتي انجام شده، كه در مقابل هر ضربه اي كه آنها بخواهند به ما بزنند، ضربه اي با قدرت بالاتر كه براي آنها غيرقابل تصور است، وارد خواهیم کرد.

سرلشکر صفوی با بیان اینکه دشمنان از قدرت سپاه پاسداران بي اطلاع و يا كم اطلاع هستند، تاکید کرد: نیروهای مسلح براي انواع سناريوها، از جمله تحريم هاي سياسي، تحريم هاي اقتصادي و عمليات نظامي جمهوري اسلامي خودش را آماده كرده، و متناسب با نوع كاري كه آنها انجام مي دهند، عمليات لازم طرح ريزي و تصويب شده است ، و نيروهاي مسلح آمادگي لازم را دارند.

خلیج فارس مانند میدان مین است

سرلشکر صفوی اظهار داشت: آمريكايي ها در منطقه خليج فارس بسيار آسيب پذير هستند، و خليج فارس هم مثل يك ميدان مين است، كه اگر آن را منفجر كنند، اقتصاد جهاني به هم مي ريزد.

وی هشدار داد: شروع يك جنگ در منطقه، به معنای ايجاد بحران عظيم اقتصادي و سياسي در جهان است.

ایران متجاوزان را پشیمان خواهد کرد

سرلشکر صفوی اظهار داشت: جمهوري اسلامي ایران آرامش و امنيت را در منطقه مي خواهد، و آغازگر جنگ نخواهد بود؛ ولي هر آغازگر جنگ را پشيمان خواهد كرد، و در اين امر بسيار جدي است و آمادگي لازم را بطور كامل دارد.

رژیم صهیونیستی در تیررس موشکهای حزب الله، حماس و ایران

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم كل قوا، درباره قدرت پاسخ ایران به تهدیدهای اخیر رژیم صهیونیستی گفت: لازم نيست ايران با قدرت موشكهاي بالستيك خود رژيم صهيونيستي را هدف قرار دهد؛ هم اكنون تمام شهركهايي كه رژيم صهيونيستي با چندين ميليارد دلار هزینه ساخته است، در تيررس موشكهاي كاتيوشای دوستان ما در حزب الله لبنان قرار دارد.

سرلشکر صفوی خاطرنشان کرد: صهيونيست ها خوب مي دانند كه اگر آغاز گر جنگي باشند، به شدت هم از ناحيه جنوب لبنان، هم از ناحيه حماس و هم از جانب ايران هدف قرار می گیرند.

هیچ محدودیتی در تعداد و برد موشکها نداریم

سرلشکر صفوی با تاکید بر اینکه ایران ما هيچ محدوديتي در تعداد موشكها و برد موشكهايمان ندارد؛ گفت: برد موشكهاي ما تمام سرزمين فلسطين اشغالي را پوشش مي دهد، و هيچ نقطه اي نيست كه در برد موشكي ايران نباشد و ما هيچ محدوديتي هم براي تعداد موشكها نداريم.

سپرهای موشکی منطقه قادر به مقابله با موشکهای ما نیستند

وی همچنین با اشاره به ناکارآمدی سپرهای موشکی نصب شده در منطقه برای حفاظت از رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: اين سپرهاي موشكي كه آنها از تركيه تا اراضي اشغالي فلسطين، عراق، كويت، قطر، بحرين و امارات كه سامان داده اند، قادر نيست همه موشكهاي ما را بزند؛ ممكن است بعضي از موشكها را بزند، ولي تعداد موشكهاي ما آنقدر زياد است كه قادر نيستند موشكهاي ما را هدف قرار دهند.

از هیچ جنگی استقبال نمی کنیم

سرلشکر صفوی اظهار داشت: ما از هيچ جنگي هم استقبال نمي كنيم؛ و هميشه خواهان آرامش در منطقه خليج فارس و خاورميانه هستيم.

سرلشکر صفوی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از قدرت نظامي رژيم صهيونيستي و آمريكايي ها آگاه است، تاکید کرد: ما نظامي ها واقع گرا هستيم، و بر اساس اطلاعات صحيح و واقع بينانه نسبت به دشمن و خودمان طرح ريزي عمليات مي كنيم.

تاکتیک های سپاه برای دشمن ناشناخته است

وی در ادامه افزود: ما از توانمندي آنها مطلع هستيم ولی در مقابل تاكتيك هاي ايران و مخصوصا سپاه پاسدران براي آنها ناشناخته است؛ ما به هيچ وجه تاكتيكهاي كلاسيك به كار نخواهيم گرفت و از شيوه ها و تاكتيك هاي خاص و عملياتي كه آنها نمي توانند تصور كنند استفاده خواهیم کرد؛ آنها نوع تاكتيك ها و نوع عملياتها و حتي صحنه نبرد را نمي توانند تشخيص دهند كه ما در چه صحنه اي با آنها مواجه خواهيم شد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم كل قوا گفت: ممكن است كه آنها آغاز كننده جنگ باشند، ولي صحنه بعد را ما مديريت خواهيم كرد.

سرلشکر صفوی اظهار داشت: رهبران سياسي و فرماندهان نظامي آمريكايي و رژيم صهيونيستي جنگ 33 روزه را ديدند؛ وقتي كه نتوانستند در مقابل حزب الله به پيروزي برسند، چگونه مي توانند در مقابل ايران به پيروزي برسند.

کنترل ناوهای آمریکا در تنگه هرمز

سرلشکر صفوی درباره پیشنهاد آمریکا برای ایجاد خط تماس مستقیم با ایران گفت: هم اكنون سپاه پاسداران به هر ناو آمريكايي كه از تنگه هرمز بخواهد وارد شود، با ارتباط مخابراتي می گوید كه شماره و مقصد خود را اعلام كند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: چند وقت قبل يك ناو هواپيمابر از پاسخ به نيروي دريايي سپاه و اعلام شماره بدنه خودداري كرد، و پس از آن قايق هاي تندرو اعزام شدند، به محض اعزام اين قايقهاي تندرو، ناو هواپيمابر بلافاصله محترمانه پاسخ داد.

سرلشکر صفوی اظهار داشت: اكنون آمريكايي ها به پست مخابراتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي كاملا جواب مي دهند.

سرلشکر صفوی افزود: اين تماس بي سيم كوتاه وجود دارد، ولي آمريكايي ها درخواست هات لاين و ارتباط مستقيم داشتند، كه ايران نپذيرفت اين خط ارتباطی مستقيم وجود داشته باشد؛ اين سياست جمهوري اسلامي است و ايران تصميم گيرنده است.

بسيج الگويي براي انقلابها

سرلشکر صفوی درباره الگو گرفتن انقلابهای عربی از بسیج گفت: امام بزرگوار با دعوت مردم و بسيج مردم به خيابانها و ميدانهاي تهران و دیگر شهرها، حكومت فاسد، ديكتاتور و وابسته شاه را سرنگون كرد.

وی افزود: پس از آن براي تشكيل يك نظام جديد، حضرت امام از الگوي بسيج در چند كار اساسي استفاده كرد؛ و نخبگان فکری بسيج اعم از دانشگاه ها و يا حوزه هاي علميه و كساني كه روحيه و تفكر بسيجي داشتند ، مجلس موسسان را كه خبرگان قانون اساسي نام گرفتند، تشكيل دادند.

سرلشکر صفوی خاطرنشان کرد: پس از آن كساني كه روحيه بسيجي و تفكر بسيجي داشتند و از جنس مردم بودند، دولت را تشكيل دادند. و در اين ميان كساني مانند بني صدر كه از مردم نبودند، نتوانستند دوام بياورند و بلافاصله حذف شدند.

وی با اشاره به نقش مهم رزمی بسیج در دوران 8 سال دفاع مقدس، تاکید کرد که اکنون نیز بسیج در عرصه های فکری، فرهنگی، عقیدتی، و سازندگی و کمک به مردم در نقاط دور افتاده و روستاها فعال است.

[External Link Removed for Guests]
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 22
تاریخ عضویت: شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۰, ۵:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

Re: روایت سردار صفوی از برخورد اخیر سپاه با ناوهواپیمابر آمر

پست توسط salam dostan »

ببخشید برد عملیاتی :? هر شناور تند رو سچاه چقدره
اخراج شده
نمایه کاربر
پست: 36
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱:۴۹ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار
تماس:

Re: روایت سردار صفوی از برخورد اخیر سپاه با ناوهواپیمابر آمر

پست توسط mahdionline71 »

داداش تعداد شناورا زیاد بودن و ارزششون کم .ولی ناو های امریکا گرون قیمت هستنو تعداد کم. :x
كسی كه سلاحهای خود را رها كرده و ناله كنان می گوید نمی توانم، از من ساخته نیست وبدشانسم، ترحم انگیزترین مخلوق دنیاست.((لاواتر))
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”